Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Най-напред трябва да избереш карта (в прозореца на събитието), т.е. с кое растение да започнеш. И с това действие ще получиш необходимото за смилането на първите 5 семена от избраното растение.
     
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    Бройките късо растение събрах със некупувана натрупана във времето супер тор, мими тор и бустер за +2 растения от любимите ми сандъчета с бонуси. Но изскачащите ме спират в момента. Ще трябва сега да сея нещо дълго за изскачащи, че да мога да продължа :cry:. Искрено се надявам до утре по това време да съм ги събрала, че да имам достатъчно време в спокойно темпо да стигна до сандъка Пиколо, за него се боря xD.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За мен поръчай вълшебна шапка или ЛГ дърво:oops::p.
     
    лудакрава1, .TAINNA., Bamze и още 1 човек харесват това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз съм в отбора на играещите. На първо време ще се боря за реда. Ако имам късмет и времето ми стигне, ще се боричкам и за сандъка Пиколо. Дано успея!:p
    Късмет с изскачащите, успех с колелото и забавление с изиграването на всички ви!:):):)
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Първо влез в евента и си избери вариант. Щом го избереш, ще ти се начисли материала за мелницата. Отиваш да смелиш семената. После ги разсяваш, сееш и т.н. От посятите семена ще излизат изскачащите чукове. Внимавай да не предадеш всички семена преди да посееш, че после чакаш да разсяваш отново :)
    След редичката, получаваш материал и за второто растение. Пак бягаш в мелницата, смилаш материала и получаваш семена за второто растение. Разсяваш, събираш предаваш и готово. Финал ;)
    п.п. сее се само в плантацията. Пак там и само от там излизат изскачащи. Разказах ти приказка сега бягай да четеш фая да не съм оплела някъде конците :p
    Ааааа Муши ме изпревари, нея слушай :D
     
    cecomania и Bamze харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Момиче, нИ мЪ карай да се напъвам, четиричасово растение не мога да бера, на работа съм. Я си представи - предавам урок и гледам чИсоФникЪ. Идва времето за обиране, казвам "момент, деца, трябва да си обера фермата", бера и продължавам урока. xDxDxDxD. Шоу на търкалета. Ако се напъна и барна пиколото, а се падна мечката, а ти а пратих да те изпапа xD:inlove:
     
    maqpan4o, elliss_bg, ПЕПЕЛЯШКА и 7 други харесват това.
  7. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    голям майтап ще е ако с 14 харита не успея да събера изскачащите.досега имам 460.успех на всички.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ще ги съберем, аз съм с 20 харита и ги ползвам макс за 2 реколти на ден, но на 4-часовото е нормално да са малко...Няма събитие, което да не могат да се съберат...с това се успокоявам...а и вероятно ще съберем растенията преди падащите и ще има време да насадим нещичко за да има повече от тях.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD разсмя ме момиченцеее Напъвай там, ще се справим както винаги xDxDxD
    Надявам се да съберем изскачащите и да прескочим трапа от 1100 чука ;) Вчера се олях с тая катлипока. Хем си казвах на всяко обиране Виж табличката и пак садя ли садя, щот имам плевня и се олях. Нощес гледам 4000 съм събрала извън регламента xD А е трябвало две реколти да ги сменя с друго само за изскачащи. А те, с 30 харита едва едва прелитат. По 30-тина я има я няма. Към 17 свършва плевнята и ще набуча най-дългото, до утре. Да му мислят чуковете, ако не се наредят да взема реда! Да му мислят и харитата, ако не подкарат чуковете към хамбара! xD
    За протокола, трябват ми още 315 за редичката и за джобните ножчета, та да подкарам и другата китка. Гледам и там в края пак се искат 1080 чука лелеее o_O
     
    gigi_421, ka-linka и tani1980 харесват това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Тез чукове за нищо ги нямат значи.Ама кат хвърчат нас трябва да удрят по главите. xD
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и после сърповете да ни режат главите >:(xD
     
    tani1980 харесва това.
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Тъй, тъй...Ма то верно тоз път хвъркатите дето ги искат са много.
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Поне от селекции да бяха пуснали , ама къде ти.Уж празник рожден ден, пък всичкото ни е през......
     
    eva-mina, tani1980, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Само се чудя защо сърп и чук не са кръстосани? xDxDxD
     
    dedoto, [[Fermerkaa]], tanyamery и още 1 човек харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Защо изкачащите намалят на всяко обиране?
    Едва 17 ми даде този път, срамота>:(.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. .water.

    .water. Обсебен

    Започвам да разсявам второто растение катлипока,но наистина за едно сандъче искат душата да ни вземат.Да видим дали ще събера още 1000 изскачащи макар,че като си знам късмета ще е пого или някоя друга глупост ама се хванах ще го мъча до край.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    То туй остана и на червен фон да ги курдисат.
     
    лудакрава1, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нали има кошници и продажба на изкачащи;)
    Важно да върви далаверата;)
     
    .TAINNA., dedoto, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  19. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Върнаха ни много назад в годините със сърпа и чука когато филмите от СССР бяха много, а сега от полето изкача нищо като бройка
     
    Последна редакция: 29.1.21
    pepa551, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  20. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Трудно се събират и при дългото:(. Аз реших да съм на опаки този път и не съм сигурна дали ще взема реда. Пиколото- със сигурност. Но наистина е голяма мъка с падащите този път. От БП ни пуснаха малко аванта и си помислихме, че така ще бъде. Е, да, ама НЕ:mad:. Хем повече падащи, хем по-кратко време, хем две растения. Сега ще видим къде зимуват раците.:cry:
    А да не споменавам колелото. Този път удари дъното. От 70 парти билета- НУЛА бонуси. Това на какво прилича?! Как да се играе питам аз?:cry::cry::cry::cry:>:(>:(>:(
     
    Последна редакция: 29.1.21
    milena7004, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.