Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Много растения, малко изскачащи като за начало, май играта ми ще е само до редчето. Колелото е счупено, бавно върти и нищо не пуска.
     
    dedoto, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    дано пуснат кранчето
     
    fermer4o888 и ka-linka харесват това.
  3. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Ясно е че се мели в мелницата, но от никъде не изпадат компаси и ножчета които иска за смилането.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .water.

    .water. Обсебен

    Избери вариант1 или вариант2 след като избереш ще ти даде нужния ресурс за смилане на 5 семена.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    изпадат сръп и чук, а в мелницата иска номчета и компаси...., а какъв вариант ще избереш е друга тема...
     
  6. tanja_vs

    tanja_vs Стажант

    Моля, вижте!
    Семената ги има в мелницата, но на полето ги няма.
    ID: 5218079
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Първа задача за всеки фермер е да избере вариант, тогава ще получи ножче или компас, тогава мелиш и засяваш.
    Мисля си, че евента трябваше да е по-лек, играта е трудна, а евента вит и въртян:oops:.
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, а на кое поле ги търсиш? В това събитие се сее на бахамарамската плантация.

    П.П. Имаш засяти, а също и пуснати за мелене в мелницата, но преди тях има пусната храна за камили.
     
  9. tanja_vs

    tanja_vs Стажант

    Намерих ги.
     
  10. .water.

    .water. Обсебен

    И аз чета по диагонал ама ти хем ти помагат хем се дръвчиш сърп и чук падат от полетата те са изскачащи ,а сееш слънчево око или катлипока.Ако избереш вариант 1 ще ти даде ресурс с него се смелиш 5 семена на слънчево око и засяваш ако избереш вариант2 ще ти даде ресурс да смелиш 5 семена катлипока и засяваш.Друга тема няма........
     
    kakata13, dedoto, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не виждам особен смисъл да въртя колелото или да ползвам бонуси за +реколта, при положение, че трябват 2200 изскачащи, а от едно поле и да се скъсаш повече от едно няма как да се появи, но всеки си знае най-добре. Аз ще го играя бавно и славно само на вода и обикновена тор.
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  12. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря за разяснението, но може би наистина не съм прочела добре и явно не съвсем разбала преди да пиша, но не съм се дръвчила! Още ведъж БЛАГОДАРЯ! Успех!
     
  13. cecomania

    cecomania Активен автор

    Не му разбра въпроса....Той(тя) е засял едното растение и се чуди откъде ще дойдат семената за другото....Мисля че това пита...Щото трябва да отгледаме 2 растения независимо с кое сме почнали
    П.П.Картата на съкровищата ще ти се начисли до няколко часа,а ножчетата или компасите ще получиш на някой етап при предаването
     
    Последна редакция: 28.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD и аз като теб ужчетох ама пенчо пак с едното око o_O не разбрал, че трябва да влезне в пещерата да си избере врата, тоест вариант и търся ли търся ножчета и компаси xD добре, че имам приятели та с бой ме вкараха в релси да сричам и да чета xD
    че и колелото ме хареса :D плевня 100% за 24 часа и 4 пъти +1 за по 6 часа голям купон правя xD после скок подскок и скокльовците ще примамя ;)

    какво правиш със сандъците обаче? не каза тайната :p моите преливат и трябваше да ги покарам, че на няколко пъти зелените врътки стигат максимума и ща не ща въртя. А то взе че даде 4 пъти +1 за 6 часа. Любопитно ми стана партито обича ли ме и да, даде плевня на 5-6 път :D
     
    Последна редакция: 28.1.21
    Bamze харесва това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    22 фъркатички от краткото растение. С този процент трябват 100 засявания, по 4 часа са 400, не 120. Та да питам аз какви сметки са правени с изскачащите от програмистите???? Може ли някой да ги попита и да съобщи какво са отговорили? На 24 часово растение пусна по-малко от 170 с всички редове с бонуси за изскачащи.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    200 са моите фъркати, но това е от обиране на Воден хиацинт цяло поле (188 малки) и после от три разсявания с 30 хари
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Целта е да се вземе реда, но да се стигне до края, ще трябва да си понапазауваш СТ, ТМ, КОШНИЧКИ, иначе няма сандък ПИКОЛО:cry:, ти решаваш до къде ще играешxD.
    Успех, скъпа!!!
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, мога да си позволя да направя 2-3-4 реколти на 24-часово растение със супер тор за фъркати, ама не си струва, според мен. Като си знам късмета - от пиколото ще се пръкне Моят Мечо ++, екстра с два плюса, само за мен xD Та се питам струва ли си?
    Благодаря, чедо! Успех и на теб, и на всички, които играят!
     
    eva-mina, .water., gigi_421 и 4 други харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аааа да не чувам такива приказки! казах на пиколото да ти донесе най-хубавите неща, а ти се дърпаш :D давай чедо, заедно сме, нося ти късмет и на Пепеляшка, и на всички мои приятели :inlove::D
     
    gigi_421, ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Привет! От кое поле падат предметите за първото смилане? Че нещо не мога да ги смеля тези семена......
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.