Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

  2. ilinka89

    ilinka89 Прохождащ

    Ама то въпросът е,че не изскачат сърпове и чукчета или там каквото му се иска на това събитие...Или с други думи, ако не си ги платиш няма шанс
     
    beti06 и petaar1 харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    Взех реда и тва ми е игрането докато не си направят играта по бърза едно нещо дет го правех заедно с четене на форума за 5 мин.сега да се мъча по 50 нема да стане:wuerg:благодаря за всички сърпчета на комшиите:inlove:
     
    maqpan4o, bubolina8, milena7004 и 3 други харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Трудно се играе днес, клиента е зле, незнам причината, но играта е ужасна:mad:>:(.
    Надявам се, да го завърша, но с това темпо, не ми се влиза , надеждата за по-добра игра ще е мечта.
     
    dedoto, .TAINNA. и beti06 харесват това.
  5. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    Според мен има грешно изчисляване при изскачащите предмети, на полето вчера съм заредила XXL дървета в 14,03, като до обирането им оставаха 6,34 часа, (имам активиран премиум пакет) сутринта в 9.00 ми бяха начислени само за едно обиране, а към този момент са две обирания Играч: *GRACIELA1616* ID: 8754906.
    Проверете как се изчисляват при премиум играчите при автоматичното обиране на дървета.
     
  6. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Не знам как се изчисляват бройките на растенията и изскачащите, но някой мой е по-зле и от мен - не е реално да садиш 5 дни и да не ти стигат изскачащи...Реално ли е за 24 часово растение само 100 броя!? Играта става вече само ако си купуваш кошници ли!?
    Да не говорим за клиента - на всеки 30 мин. нещо ъпгрейдва, автомотично те изхвърля и трябва да влезеш отново, а същото се случва и ако за повече от 5 мин. не си активно в играта - трябва да излезеш и отново да влезеш.
     
    shiky харесва това.
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    От дърветата падат значително по-малко от хвъркатите. Моя съвет е ако имаш СТ - щолен, самата невинност, Бахама маска, лечебен мехлем, есенция на познанието - 19ч люляков боб става за около 2.30ч. При мен с 20 Хари-та падат около 180бр на бране....имаш време да събереш доста падащи...
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Юхууу взех реда :D с ограничено време и ресурси , само една 6 часова плевня :)
    Благодаря на съседи и приятели, който ми помогнаха с подръците и не на последно място на тези, които споделиха опита си :inlove:
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен боба се стисна и даде много малко. Но после с чушки стана много добре без СТ. Приятелка пък пробва с дългите зеленчуци със СТ и без хари взима по 80
    Скъсах лентата. Край. Пресякох финала. Ако не бяха приятелите, ако не бяха всички, които ми помогнаха с маски, щях още да тичам с оплезен език и да се чудя кошница или чукове да купувам и после да си режа главата със сърповете xD
    Благодаря на всички, които ми подадоха ръка и ми удариха рамо. И не ме боли от рамената ви приятели :D Прегръщам ви с обич! :inlove::music:
     
    maqpan4o, esz102, pepa551 и 3 други харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това няма как форумният екип да го провери. Но имай предвид, че в това събитие от дърветата изскача много малко. (От личен опит споделям, че за 8 обирания на 12 ч. дървета са се събрали едва 380 изскачащи.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Моля, който има възможност да ми изпрати сърпове и чукове, ще съм много благодарна
    Няма да успея да завърша
    Предварително благодаря на всички отзовали се
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ей сега

    п.п. този играч не съществува дай моля ник
     
  13. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Успях! Успях! Успях!:D:D:D Много съм щастлива, че това трудно събитие го завърших. Вложих около 2000 СТ, 500 МТ и един бустер 100% за растения. http://picbg.net/u/76462/63460/893292.jpg
    Сега да видим какво ще се падне от Пиколото.:)

    Благодаря, приятели, че ми помогнахте с маските Бахама! Задължена съм ви! Хубаво е да знам, че тук има хора, на които може да се разчита.:):inlove:

    При мен най- много падащи дойдоха от исикора със СТ, вода, тор и редичка за намаляване на времето за цветя- Поредица парти билет 1( забравих за щолен и самата невинност:), но през нощта не е необходимо:)). Снощи засях 175 поленца, сутринта излезнаха 168 падащи, отново засадих и сега излезнаха 135. Аз съм с 13 Харита.

    П.П. От Пиколо се падна Клопка за хамстери- добре е :).
     
    Последна редакция: 2.2.21
    milena7004, .TAINNA. и esz102 харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въпросното сандъче може да даде:

    [​IMG]
    Изобилие от папагали​
    1 бр. на случаен принцип от изброените:
    1/2/4/10 папагалска перушина, 2/5/10/20 папагала, 10/25/50/100 ябълки, 25/50/100/200 грозде,
    смарагдов папагал, лазурен папагал, пурпурен папагал, спретнат папагал, тропически папагал,
    парти папагал, шекспирски папагал, супер папагал, 10/25/40/75 храна за папагали​
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Кутии-с-Изобилие-от-награди.14577/
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    fares77, това ми е името в играта, нямам друго
    Ще ти изпратя съобщение
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Дотътрих се до финала и аз. По изчисления трябваше да завърша малко преди 23 часа, но в крайна сметка реших да не си подритвам късмета. На целият ми труд да вземе да се скапе играта точно на финала на събитието - нямаше да го преживея xD
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  17. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Изиграх го за спорта.Костваше ми 200 парти билета и 1600СТ.От пиколото ми се падна подаръчен пакет и смятам,че мога да съм доволен:)
    Пожелавам на всички взели сандъчето,да им се падне нещо хубаво:)
     
    Последна редакция: 2.2.21
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  18. proletina

    proletina Прохождащ

    Моля, ако някой има възможност да ми изпрати сърпове и чукове, ще съм много благодарна proletina
     
  19. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Моля помогнете със сърпове и чукове.
     
  20. proletina

    proletina Прохождащ

    пратих
     
    Последно редактирано от модератора: 2.2.21
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.