Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Разкопки в пещерата

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация
    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    сърп и чук
    2200​
    слънчево око
    11380​
    катлипока
    5980​
     
    naturalna89, Bamze, pepa551 и 10 други харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Офъ ши съ играйxDxDxD
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  4. ANETA

    ANETA Стажант

    Редът ми харесва играя
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. gena67

    gena67 Стажант

    коя пещера според вас ще е добре да се отвори, въпрос към по опитните, благодаря
     
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Според мен няма значение, откъдето и да започнеш, бройките са едни и същи. Ако няма да играеш до края, а само за реда, прецени с какво време разполагаш, т.е колко пъти на ден можеш да береш и сей това, което ти е удобно.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Този път ще извадя от нафталина някой бонус за +2 растения и супер тор и мими тор, ще си поиграя с колелото.
    Смятам да играя за всичко, ще започна с късото растение, че от него повечко трябва, а после дългото може без бонуси и екстр да го избутам. Само изскачащите леко ме притесняват, никак не са малко.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен се играе трудно, затова ще започна, дали ще успея до края, само господ знае, но ще опитам.
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Желание и свободно време имам, дали ще имам възможност ще видим.Само БП знае дали ще успея, че последните две вечери както не мога да вляза ако продължава така едва ли ще мога да го завърша.
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Оооо комшиите и приятелите ми са тук и аз с тях, ще играйкам :D
     
    maqpan4o и ka-linka харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Мислех да не го играя ,но колелото току-що ме шокира от 50 парти билета 3 пъти+1 ,100%плевня и 200% плевня и не ми остави избор ще се напъна за Пиколото.Успех на всички дръзнали да се преборят.
     
    dedoto, fermer4o888, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз се чудя защо при мен колелото умря, а то те е харесало и е забегнало при теб :D
     
    gigi_421 и .water. харесват това.
  13. Plamizi

    Plamizi Прохождащ

    какви разкопки да играе човек,след като не се обира,не се сее и слънчогледа бърза да се завърти ---кое е нормалното ? а на техниката й намаля времето -до кога ще е така ??? моля за истински отговор
     
    koteto9 и dd88dd харесват това.
  14. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Няма отговор! Мисля, че ние сме си виновни. Докато има плащачи така ще бъде!
     
    beti06 харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Винаги ще има играчи, които плащат. Да не си гледаме по паничките, и да не се заяждаме, да не си завиждаме, да не се упрекваме едни други. Добра или лоша, играта си е игра. Като не ми върви, пауза, не играем. Като тръгне, тръгвам и аз, тръгваме всички. Кому е нужно тази злоба и завист? Станете малко по-добри. Моля ви.
     
    koteto9, arono_ele, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  16. ***dani*desi***

    ***dani*desi*** Прохождащ

    Моля за проверка.Засадените ми пет семенца изведнъж изчезнаха от полетата и сега ги няма никъде!? ID: 35090786
     
  17. niki140302

    niki140302 Стажант

    Няма ги семената ми
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В началото няма да получите семена, а ще трябва да ги произведете в мелницата; след първоначалното
    разсяване вече ще можете да използвате отгледаните растения и за засяване.
    виж фая
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, налични са семената, но не са засяти.
    Евентуално рефреш или излизане/влизане, за да ги видиш.
     
  20. ***dani*desi***

    ***dani*desi*** Прохождащ

    От 40 мин. това правя,но чак сега се появиха.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.