Дискусия: Работа във фермата 101

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Здравейте.Аз имам нужда от помощ.Не успявам да поставя ъпгрейд на Фабрика за балони.ИД 22252843.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Ъпа се вижда, но не може да се постави. Изкарах фабриката на друго поле, но и там не може да се постави.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Явно сръчкването не е достатъчно, защото определено ъповете не могат да се поставят.Дано проблема се реши скоро.
    Също така не си намирам цъкалката “Вкусно изкушение“
     
    Последна редакция: 10.11.22
    .TAINNA. харесва това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Ако се сее само с вода и тор, може да се смелят по 6 чувалчета на ден. Останалото със СХ.
     
  5. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Предполагам, че проблемът засяга и други. Вместо Вкусно изкушение навсякъде пише mlf.trainingnov2022carrot.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ъповете все още не могат да се поставят*поне при мен е така*.Има ли някакво развитие, предадено ли е??Моля някой да се включи и да отгвори.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вече всичко се оправи при мен
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Към всички писали за ъповете за фабриката за балони и предмета "Вкусно изкушение":
    Проблемът с ъповете бил известен и се работело по него.
    За предмета нямам информация известен проблем ли е или не. Ще помоля засегнатите да оставят ИД и да пишат къде играят - браузър (кой) или клиент, но и да изчистят кеша си преди това, да презаредят играта и да видят все още ли имат този проблем.


    П.П. Сутринта поставих с комбайн ъпове и нямах проблем. Също виждам предмета "Вкусно изкушение" в менюто си. Играя в Mozilla Firefox.
     
    .didi2002. и .TAINNA. харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Стига вече с тия кеш, браузер,клиент и т.н. Всичко само при теб е ОК, ти какво си мислиш? Има хора играят с последен модел ТоП, проблемът е от около час, час и нещо не е от сутрината. Мислиш ли че от вчера играем и че проблемът е при нас, или така вие удобно да се извинявате всеки път с кеш.....Е това е банално вече вместо да спът да ни товарят всеки ден с евент, да си оправят скапаните сървари. Не на нас трябва обновление а при тия дет правят играта, предай им че нашите лаптопи не отговарят на старите ви сървъри
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Самардапа, shiky и 2 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    още не съм взела ъп от събитието. Когато взема ще пробвам и ще кажа дали при мен е наред
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Виж колко нямате проблем.[​IMG]
     
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Току що пробвах през Мозила Ъповете се поставятЗначи проблема е в клиента според мен.Можеше и малко по раничко да се отговори , но както и да е -свикнали сме.
     
    червената_шапчица харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    проблемът е известен и ако не е оправен вече, то съвсем скоро казаха, 1е ще го оправят, заедно с още няколко малки бъгове.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    А някой смятал ли е колко ф. кесии и туби трябват за изпълнение на работата...
     
  15. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    4 животни по 2780 ф. кесии =11 120 бр.
     
    Последна редакция: 11.11.22
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    и 4 пъти (т.е. животни) по 16 + 26 + 46 + 66 + 15 туби за вода = 676 туби
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ехаааа имам 1700 туби, значи харитата ще почиват :D Животинките са ми на 3-то ниво. Още малко и май ще приключа. Островното растение няма да го сея повече. До сега повече карах на СХ. Сутринта последно насях. Обирам, меля и връщам нормалния вид на дъждовна гора :) Ако нещо не достигне, имам СХ ;)
     
    ka-linka харесва това.
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Засега толкова, но време има, ще успея. Кенаф въобще не сях, не ми се занимаваше.
    Приятен ден, фермери!
     
    nasko9898, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мишка и катерица са готови, а за заека и петела ми трябват още 3800 фермерска кесия. Може би до довечера и аз ще приключа. Приятно е това събитие :)

    п.п. Завърших, ще ми останат 1758 растения. Надценила съм производството. Не знаех, че накрая искат само по 200-300 бр. Нищо, нека има :) Връщам се към нормален ритъм на полетата :)
     
    Последна редакция: 11.11.22
    KingRoot241 и ka-linka харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От двата обора от зайчето - молец, доволнооооооооо :music:. 3-2-2-0 са ми неизпълнените задачи с растения, до утре на обяд ще съм приключила. :)