Дискусия: Работа във фермата 101

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.4.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Изобщо щяха да липсват въпросите ни и съответните отговори към тях, ако бяха номерирани сандъците и т.н. и във ФАЯ на дадено събитие срещу наградата / сандък, изобилие и т.н./ имаше и номер, за да ни е лесно и удобно търсенето. Но... номерирането не се заплаща, за разлика от постовете във форума, нищо че първото отнема мнооого по-малко време от времето за десетките постове във всяко събитие. ;) Има едно твърдение - каквото и да ти говорят, става въпрос за пари. 8) В случая - виртуални.
     
    лудакрава1 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Единственото (донякъде) улеснение е относно предметите, даващи някакви +%, както и любимците - те се виждат в менюто като активни (възможни за поставяне), когато го отвориш от игрището за любимци.
    За съжаление останалите (даващи разни сандъци) няма как да ги отсееш. Както е писал DAN63 - преглеждаш темите с предметите във форума.
    :)

    Привет,
    Номерацията на сандъчетата е дъвкана и предъвквана. Многократното повдигане на въпроса няма да промени ситуацията.
    Не знаех обаче, че си експерт по правенето на таблици във форума, за да си наясно колко време е необходимо, както и не знаех, че си експерт по формирането на заплащането на форумния екип. И ще добавя, че у дома яхния от лалогулдени не ядат.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Подстригвач на дървета I (поне към момента) не може да се слага на Игрището за любимци.
    Пробвах и през клиента и през браузър (Firefox).
     
    Bamze харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз го сложих на кристалните водопади.Нямам място на полето за любимци.
     
    Bamze харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    II и III могат, на I не му се полага там. Благодаря за сръчването.
    :)
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и Bamze харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз понеже съм "лаком дол" прежалих изскачащите за два дни и сложих работилници, понеже съобразих че и сувенира дава +1бр. от работилниците, а в сезоните продуктите си вървят, като топъл хляб. Сега остава открит въпроса, дали ще ми се наложи да ползвам моментното поникване за изскачащи или не ?
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Вероятно няма. Не са затегнати изскачащите според мен и нали все пак има цяло едно поле, на което можеш да сееш нещо дълго, за да ги събереш бързо. Успех!
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  8. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Няма да ти се наложи, аз вече приключих с тях.
     
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  9. l.bm

    l.bm Стажант

    Завърших събитието. Успех на играещите!
     
    Bamze, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Точно така се оказа и аз приключих с тях и имам + 400 бр. към момента, а до края на събитието ще се натрупат още.
     
    .TAINNA., Bamze и kakata13 харесват това.
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Питам само от любопитство: какво става, ако не ти се изчаква времето за обучение /напр.10 мин./ и затвориш лентата преди да е станала зелена?
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаш предвид от "X" ли? Трябва да започнеш тренировката отначало. Т.е. нищо не си спестяваш.
    [​IMG]
     
  13. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Изобщо не е така.

    Ако имаш предвид излизане от играта, не само излизане от прозореца на събитието, то тренировката си продължава и в двата случая. Като влезеш отново ти остава само да си прибереш животинче-то/тата от поле-то/тата. :) .

    За тази лента е логично, че започваш отново и не мисля, че въпроса е за нея.
     
    Последна редакция: 30.4.22
    Bamze и ..koni.. харесват това.
  14. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Благодаря!
     
    Bamze, червената_шапчица и mushnu4ka харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    В спокойно темпо приключих. Надявах се най-сетне да получа дърво бръснарска четка, но пак не ми се падна (от 9 стръка).
    Приятен ден, фермери!
     
    .TAINNA., ka-linka и Bamze харесват това.
  16. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,някой може ли да ми каже какво се случва с играта,има ли някакъв проблем или само при мен има.Вече 10 пъти влязох и излязох от играта,прочетох всичко ,само да разбера има ли проблем ,но нищо .не ми излизат лентите отгоре нито в ляво на екрана .:mad:Ще съм много благодарна на някой ако може да ми помогне!
     
    petruhka харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Имаш предвид, че на екрана на играта липсва лентата с ЛГ, МП, ТО горе, а вляво менютата?
    Ако е това, възможно ли е ти несъзнателно или някой друг да ги е прибрал/скрил?
    Горе от бутона, означен с 4:
    [​IMG]
    А вляво от бутона, означен с 1?
    [​IMG]

    От същите бутони можеш отново да ги покажеш/извадиш.

    А ако е нещо друго, пиши по-подробно или снимай екрана и опиши какво не е наред.
     
  18. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Нещастна съм. С малко не завърших обучението, за да взема нивото. Трябваше да се помисли за възможност за ускоряване. Малко не ми стигна да си взема наградата на третото животинче :cry: