Дискусия: Работа във фермата 101

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Майкооооооооооооооо, ку натисна "край"на четвърто ниво на добичето, вече не ми дава да го обучавам, нали? Трябва да му запълня всичките точки и тогава? Светни ме, да не направя някой сакатлък :(
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не, даже и да завършиш 4-те животни, ако имаш останали растения, изскачащи или тикви и ако не си запълнила всички "шарени точки", които си запълвала за събитието, можеш да продължиш да играеш докато запълниш всичките.
    Например - зайчето, петела и мишлето имат по някоя незапълнена точка. Но буденето остава, т.е. или трябва да имаш още кенаф и другите неща за манджата или да харчиш с.х. за не кой знае какви награди.
     
    ka-linka, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD и ти като мен само цъкалките с ъп-четата са различни xDxDxD Мушииии писна ли ти от такива заплеси като нас? xD:inlove:xD

    още 105 туби и едно обиране да обуча петела. Ама той петела що се учи с мен xD С него слагам край и пускам завесата. Повече ученици за обучение нямам. Тюююю язък, таман набрах скорост :D
     
    Последна редакция: 22.11.20
    gigi_421 харесва това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Но мога да запълвам останалите шарени точки, преди да съм натиснала "край" за съответното животно. На принципа проба-грешка го установих, не си спомнях от предишни подобни събития как е било.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Можеш, но първо запълни исканото да вземеш цъкалките с ъп-четата, а после се забавлявай като мен :p
     
    maqpan4o и ka-linka харесват това.
  6. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    Моля за съвет!Сега започвам и не зная как да предам по 1 животно-откъде?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Виждаш ли текста "Плати с животното вляво...".
    Хващаш иконката на животното (вляво) с мишката и я извлачваш на едно от полетата за трениране и там я пускаш.
    Това е.
     
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Последните растения насях. В полунощ и с това ще съм приключила.
    И цели два дни моткане с расстения за читалището докато дойде време за следващ евент.
    xD
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  9. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    Благодаря Много!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, приятна вечер!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.