Дискусия: Пътят към любовта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.2.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пътят към любовта

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Дамско сърцеЛюбовно стихотворение
    1-ви ред
    4 224​
    408​
    1-ви и 2-ри ред
    10 384​
    1 003​
    Всички награди
    13 200​
    1 275​
     
    Bamze, eva-mina, maik94. и 2 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, редовете ми допадат. Също обичам този вид евенти. Цел мининум двата реда, цел максимум редовете и лалогулдените. Ако вземе да се падне нещо от колелото със зелени билети докъдето стигна след целите, които си поставих. Възнамерявам да играя без използване на скътани бонуси и супер тор, дано с изскачащите няма проблем.
    Приятен следобед, фермери!
     
    Bamze харесва това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    На второто редче като слагаме цъкалки с х.нивото точки :(барем едни точки да му бяха турнали иначе бонусите с нищо не могат да ме съблазнят да го направя действащо 8)
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Двата предмета, за които говориш, ще ти донесат да речем на ниво 240 34200 точки (240 х (88+55) точки). А дори ако цветната ти градина е запълнена с предмети, даващи само 300 точки от поленце 1х1 веднъж дневно, с използването на бонуса за сребърния слот ще береш допълнително 48000 точки (160 х 300 точки). И то само от едно от цъкалковите полета.
    Твоя воля да не правиш редчето действащо, ама според мен само ще загубиш, т.е. ще береш по-малко точки, игнорирайки въпросния бонус.
    ;):)

    ПП1 Отделно предметите могат да бъдат спечелени 2 пъти, т.е. има и за редчето, и за запълване на някое поле.
    ПП2 Предстои ПиТ, драсни ми във фермата, ще ти подаря единия комплект от моята ферма, ако са позволени и ги искаш.
     
    Последна редакция: 2.2.22
    Bamze, dedoto, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Включвам се в играта. Ще зареждам с подаръци усмихнатото прасенце Купиг от сърце ;)
    Значи Пустото поле ще е за изскачащите. Мисля да пробвам и с малко обори. Дано изскачащите да падат по повечко, за да може всеки играещ да финишира. Дано!!!
    И късмет с малките награди - комуто каквото му е потребно, това да се пада!:)
     
    tanyamery и Кобрелия харесват това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    Вероятно си права муши :Dсметалото рядко греши но тея бонуси ги получаваме от много други места можеше изобилието да е 9 или 10 за мен поне са по съблазнителни 8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, mushnu4ka и още 1 човек харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предмет с бонус ТО/ТТО S e съвсем нов бонус, за пръв път е в играта, а за изобилието от практични стоки и за мен IX и X са по-примамливи, но за съжаление на БП този път това им се е откъснало от сърцето.
     
    Bamze и tanyamery харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    Вярно си е ;)само такова нямаме в плевнята
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще има ли евент???
     
  11. *ПчеличкатаМая2*

    *ПчеличкатаМая2* Прохождащ

    Защо се загубиха изкачащи те при мен .Моля да проверите .

    ID: 11665861
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да проверим, но какво имаш предвид със "загубиха се при мен"? Малко повече и по-конкретна информация, моля.
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ако е обрала горската поляна и чака от там да има изкачащи може и да и са се загубили
     
  14. *ПчеличкатаМая2*

    *ПчеличкатаМая2* Прохождащ

    Купитата не изкачат на полето
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  16. *ПчеличкатаМая2*

    *ПчеличкатаМая2* Прохождащ

    mushnu4ka харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Попрекалих май с изскачащите :cry:xD:p

    [​IMG]
     
    .TAINNA., Bamze, ka-linka и 3 други харесват това.
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    Благодаря за подаръка Иве :inlove:
     
    .TAINNA., Bamze и mushnu4ka харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Бонуса от второто редче даже много ми харесва и то най-вече защото може да се слага на сребърен слот.
     
    [[Fermerkaa]], Bamze и .TAINNA. харесват това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    Да споделим за щедростта на БП :wuerg:колко пъти ви се падна 2лг от допълнителните награди 8)
    При мен от 48 само веднъж >:(направо ме затрупаха :cry:
     
    Bamze харесва това.