Дискусия: Пътят към златото

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ех,....Никсън и Муши веднага си пролича, кой е съобразителен и има математическо мислене :inlove::inlove::inlove:
     
    Кобрелия, kakata13 и -niksan- харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    и аз така...:)
     
    [[Fermerkaa]] и kakata13 харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз пуснах разплодника три пъти на макс, за да събера мист.набр.растение. В мелницата си направих разцъфващ договор, след малко ще узрее, а той като узрее ще смеля и пълзящ гробар и така до довечера ще съм разсяла и трите растения.
     
    Последна редакция: 3.3.22
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    За пълзящия гробар като че ли още ми е рано. Но този разц. договор може да го сея през ноща като по-дългорастящ
     
    ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Онзи ред един път не съм го активирал до сега.
    Ако взема този ред поне ще го използвам.
     
    ka-linka и kakata13 харесват това.
  6. cecomania

    cecomania Активен автор

    Трябва да си водя специална статистика кое и как и кога да обирам...Неща които ми идват в повече...просто не си заслужава.И да 2 пъти можеш да обереш,но това те задължава да следиш времето и в рамките на този час да обираш.А това е толкова ангажиращо....Просто не си струва...
     
    jasi781970, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много хубава промяна на реда:):inlove::):inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Не е само до конкретния ред. Тук вече всичко е толкова ангажиращо! Ако искаш да бъдеш "в крак" с текущите събития и новости в играта, или трябва да следиш непрекъснато някакви времена, да си на линия под час (задължително поне през деня - рано сутрин, в разумните часове, както и вечер късно), или да разполагаш с големи ресурси (СТ, МТ, допълнителни бонуси за + бр. реколта и т.н.) с оглед бързо приключване (респективно отърваване от ангажимент). Умопомрачителните бройки ТО за качване на нива наложиха непрекъснато въвеждане на бонуси от страна на БП, които те тактически залагат като награден фон (най-често под формата на небесни редове) във вече перманентните временни събития (евенти). Това отдавна не е играта, която започнах за забавление! Очевидно не съм се отказала съвсем, но определено си имам приоритети и собствено темпо. Не смятам да подчинявам ежедневието, както и свободното си време на Фармерама! (лично и никого не ангажиращо мнение, провокирано от поста ти)
     
    -helixme4o-, Bamze, jasi781970 и 15 други харесват това.
  9. ДИНОЗАВЪР2020

    ДИНОЗАВЪР2020 Стажант

    Утре вечер съм приключил с растенията,само за Бяла кокалеста маргаритка пуснах 2 подаръчни пакета.
    После трябва да събера Мистично набрано растение.
     
    Последна редакция: 5.3.22
    ka-linka харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    в полунощ пепеляшкината карета ще мине да обере последните китки, обаче като видях колко фъркати трябват o_O събрах очи в точка. Идея как да ги събера? Приемам всякакви ;)
    на финала съм, последните две нива правя и то само фъркати ми трябват
     
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    135 изскачащи ме делят от приключването. Днес още някакви ще обера, през нощта ще сложа страховит патладжан и със сигурност сутринта ще съм ги събрала. От страховития патладжан ми изскачат 60-70 от поле.
    С +100% от колелото, уцелено с 3 парти билета, 3 подаръчни пакета по 1 обиране и супер тор собствено производство успях бързо да отгледам растенията, а изскачащите ги събирам в лежерно темпо, никакво ускорение, никакво бране през нощта.
    Ей сегинка погледнах от пищяща тиква колко изскочиха - по 26, значи общо 52 и само още 83 не ми стигат.
    С 10-12 часови дървета не съм пробвала, прецених, че нямам време за експерименти, а и нямам достатъчно такива дървета дори за едно поле.
    Сей някакви растения, според свободното си време дълги или каквито ти трябват. Намалявай времето за растеж с ужасяващ букет и с каквито имаш редички/любимци. И накрая селектирай за остатъка, ако не са се събрали.
    Или ползвай супер тор, ако ти се хаби и имаш.
     
    Последна редакция: 5.3.22
    .TAINNA. харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Има много време, майка, ще ги събереш. Аз съм на последната задача от второто растение и съм разсяла около 800 бройки от третото. Фъркатите са ми 750, още 250 трябва да направя до вторник, това са си два дни и половина.
     
    .TAINNA., -niksan- и Bamze харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има време но започва и работната седмица.Тази вечер съм приклчил с третото растение.Започвам да сея за изкачащи.
     
    tanyamery, Bamze, ka-linka и 2 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    златоооо хиляди благодарности за ценните съвети майка, гушнах букетите, боцнах нощес 12-часовото и се намали на 5 часа. Даде по 68 фъркати от поле, направо е върха! А селекциите съм ги проспала. Пенчо пак чел недочел xD Ще стане. Номера на китайката ще мине :D Голяяяямо благодаря :inlove:
     
    tanyamery, Bamze и ka-linka харесват това.
  15. lilimim

    lilimim Активен автор

    Нищо не си проспала.
    Става въпрос само за селекции на прилепи и врани. Имаш 100% шанс при селектирането им до края на това събитие.
    Заради тебе сега селектирах едни прилепи и ми изскочи фъркатото.
    Така че, ако ти се селектира, можеш да си набавиш фъркатите.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD душица златна, приключих с прилепите и враните. Селектирах без да гледам какво се пада. Манджата отиде, но събрах фъркатите. Върнах обичайното в лунните полета и се отдавам на почивка. Благодаря на теб и на Бубето за удареното рамо, букета и селекциите :inlove::D:music:
    Та да си кажа, пътя намерих, злато няма, складовете заключени, пих един топъл чай и си лягам ;)
    БП да помисли за редове с фермерски монети. Всичко похарчих :oops:
     
    Последна редакция: 6.3.22
    ka-linka, esz102 и tanyamery харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кога ще се коригира реда[​IMG]
    Показва 330 часа
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    mushnu4ka харесва това.
  20. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Хора помагайте два дни не съм спирал със супер поливане през 2 часа и със ябълково морковено чатни и все още не съм изпълнил първото растение а като гледам има по малко от 2 дни оставащо време? Какви още подобрения да използвам ? П.П - изскачащите съм ги събрал