Дискусия: Пътечката от светлини

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря, но чаках отговор от компетентните лица Опссс събота е xD
     
    .TAINNA., Bamze и -niksan- харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен има проблем.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аз? Да плюя? o_O и то по приятел? знаем се от сто години Ник, закачките не са плюнки :p Щипнах те а ти подскачаш xD Дай лапа френд :D
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Зададен е въпросът дали и други имат този проблем.
    (Но все пак ще помоля за ID и дали става въпрос за игра през браузър или ползваш клиента.)

    П.П. Имало проблем, знаело се за него. Но вероятно в понеделник щял бъде отстранен.
     
    Последна редакция: 17.7.21
    .TAINNA., лудакрава1, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ха ха , чак в понеделник ще се реши-забавно.Благодаря ще почакам до понеделник;)
    п.п Добро утро явно е имало нощтна смяна в ремонтнто и проблема е оправен Купих си и последния сандък Пиколо.Спорна игра и готина неделя на всички
     
    Последна редакция: 18.7.21
    Bamze, ka-linka, .water. и 2 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Два купих снощи Пиколо дадоха и двата вечно търсене на съкровище. Бива пак някое друго златце ще падне можеше и по-зле да е .Хубав ден на всички .
     
    pepa551, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен проблема е отстранен.
    мултифункционален гений,какво ли му е гениалното, танц на листата и фестивал на светулките,
    това е на мегдана, разочарована съм:mad::mad:.
     
    pepa551 и .TAINNA. харесват това.
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    плевачка-гъба на точки-фестивал на светлините-вълшебна шапка-немъртво съкровище.това се излюпи от пиколото след като използвах сандъците от събитието плюс двата от пълнолунието.ами много хубаво.доволен съм.успешно люпене на всички.
     
    buba62, ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и 6 други харесват това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Моят Мечо, че и два, още толкова преди това:eek:В резервата място не остана, не е на горска поляна и басейна е с вода соленаxDДобре поне, че не са бели, трудно биха оцелели.БП, трябва им дърво:p за сянка:)
     
    Последна редакция: 18.7.21
    tanyamery, .TAINNA., dedoto и 3 други харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Тази вечер най-сетне ще взема редичката. Но за последното Пиколо ще трябва да почакам до утре сутринта.
    Играх без никакви бонуси за повече реколта и без капчица супер тор, освен за най-първото разсяване,
     
    .TAINNA., Bamze и ka-linka харесват това.
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Още малко и му се вижда краят! Един ден ме дели от редчето и последният трети сандък Пиколо чудо. Дано всички се порадваме на чудни неща от сандъците!;););)
     
    tanyamery, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    фестивал на светлините и унищожител на червеи :oops: а толкова исках подаръчен пакет :(
     
    bubolina8, Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сложих си вълшебна шапка и се гушнахме с моя Мечо под едно дърво на сянка да слушаме цветни мелодии :). По-доволна щях да бъда само от 4 дръвчета от сандъците! Желая моя късмет на всички!
     
    bubolina8, buba62, kakata13 и 5 други харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    При мен нещата са 2 Танц на листата, Немъртво и Ученик на Игрид(имах един сандък от пълнолуните)Ми не съм доволна o_O
     
    Bamze, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Сложих последна реколта минзухар на едно поле толкова ,а то си има и доста време още.Третото Пиколо даде Танц на листата поне ще съм на сянка в жегата .Ще събера още някоя монетка за новите измишльотини на БП току-виж случайно и от там изскочило някое сандъче Пиколо:D.
     
    .TAINNA., Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Всички сме така:inlove::inlove::inlove: - надеждата умира последна:(
     
    staneli, buba62, kakata13 и 4 други харесват това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пиколо - 3 от това събитие, 1 от пълнолунието и 1 от компенсацията преди време:
    [​IMG]
    Доволна съм. И остава надеждата, че все някой ден ще ми се падне и лалогулденово дърво.
     
    staneli, Преси, .TAINNA. и 6 други харесват това.
  18. venelina_andreeva

    venelina_andreeva Стажант

    разочарована от сандъка чудо- 2 бр вълшебно дърво и гъба но точки
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Изключително много съм доволна!!! :D:D:D Сдобих се с Лалогулденово дърво - чудо на чудесата!!!xDxDxD
    Останалите две сандъчета дадоха - цветни мелодии и арт със спрей за цветя - и от тях съм доволна!
    Редчето го наредих и чака обиране утре сутринта.
    Късмет и на вас със сандъчетата!
     
    bubolina8, -helixme4o-, .TAINNA. и 8 други харесват това.
  20. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    цветни мелодии, вечно търсене на съкровище, забавно плуване при мен е това
     
    .TAINNA. харесва това.