Дискусия: Пътечката от светлини

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    Явно някой са с връзки при мен 539 хвъркати :(
     
    .TAINNA., Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    78 монети и 1092 изскачащи, добре се движа за сега, нацелила съм се в сандъците Пиколо. Започнах с лунното растение, че на него най-бързо се отварят сандъците, които дават допълнителни монети на 10 часа. Успех на всички играещи, на останалите - приятна почивка.
     
    .TAINNA., Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Тея монети пък от къде ги взе xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От предаването в задача 19, 20 и 21 с пълнолунните растения, на 20 задача е като диспенсър, който ще дава 8 монети на всеки 10 часа.
     
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Брей, че сте бързи xDxDxD
     
    .TAINNA., dedoto, ka-linka и 3 други харесват това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    С която и част да се започне, в 3-тата и 5-тата задача от частта има диспенсъри, даващи съответно 8 и 12 монети със звезда на 10ч.

    П.П. Припомням, за който е забравил, измислена стратегия от друг играч в подобно събитие, за събиране на повече светещ елексир в случая. Пускате храна за дълго време в мелницата, след която пускате да ви се мелят 5 бр. семена от растението, което сте отключили. След 5ч., когато се начислят новите 5 бр. светещ елексир, спирате смилането на семената и пускате 10 бр. от тях в мелницата и т.н. :) По този начин, при следващото отключено растение, разсяването ще започне с далеч повече от 5бр. семена.
     
    Последна редакция: 14.7.21
    .TAINNA., eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Хванах се и аз на това хоро, малко късничко ама нейсе. Ще играя, дано да наваксам закъснението!
    Струва ми се, че ще има голямо пренареждане на цялата ферма при мене. Много дървета и животни ще трябва да махна, а после да върна обратно, но нищо, ще го направя - за спорта!
    Готина игра на играещите и приятна почивка на пасуващите!:):):)

    П.п. Искам да добавя, че на всеки 5 часа може да се завъртят в мелницата 5 или 10 семена от растението, което садим. Ако не забравяме да го правим,разбира се. ;)
     
    Последна редакция: 15.7.21
    .TAINNA., axmara, pukito и 2 други харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Днес по обед излизащите при мен са 1900, дано тази тенденция се запази до края. Чудя се що за награда в този евент е подобрението за тирето чудовище, при положение че всеки е наясно, че може да си го направи в момента в магазина на Джак ?
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и Bamze харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Четох, каквото четох, и ми се прииска да попитам - май не може да се вземе първо реда с прах за пиромани преди да са изпълнени задачите с факлите / и те са с изскачащите/ ?:p
     
    axmara харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Редът е последното, което може да се вземе. След изпълнението на абсолютно всичко останало.
    :)
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така е, никой не пита ние какво искаме, БП решава:mad:.
     
    .TAINNA., Bamze и dedoto харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сега ми направи впечатление, че сърфа от "Летни дни" и бляскухара в този евент са на 5 часа. Аз май ще продължа с основната ферма, да не дебна време .
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Що ме хвърли в оркестъра с този сърф,а? Поглеждам - триста и малко бройки, а бях сигурна, че имам повече. Водни ски е растението и вярно е на 5 часа. Не ми дойде наум да го погледна и почнах бахата от сутринта.
     
    .TAINNA., dedoto, bubolina8 и 2 други харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря за корекцията - водни ски :):D;)
     
    ka-linka харесва това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Чакам да казвате кой какво купува от магазина и от къде изкачат по-добри боклуци:oops:.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и bubolina8 харесват това.
  16. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Едва ли от сандъците ще се пръкне пиколо поне при мен xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    Към сандъците Пиколо ми е насочен погледа, дано успея и трите да ги взема. За друго ми е рано да мисля.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Майка, за трите Пиколо трябват 540 монети, едва ли ще хартисат, та да купувам и огнената следа.151 имам до сега, още 400.... :cry:
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Накрая ще пазарувам да видя какво ще събера и да си направя сметка.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз също ще пазарувам накрая, но се чудя какво да избера, сандък пиколо или новите измишльотини на БП.
    Не, че се надявам да ме споходи нещо свястно, до сега не ми се е случвало:oops::mad:.
    378 монети до сега
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., Bamze и 2 други харесват това.