Дискусия: Пътечката от светлини

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пътечката от светлини

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    БляскухарСветещ кокосСветеща тикваПрах за пиромани
    7276​
    6430​
    4959​
    3720 3460​
     
    Последна редакция: 13.7.21
    .TAINNA., Bamze, eva-mina и 6 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз вероятно ще започна с пълнлунното растение, после Баха и накрая осн.ферма, защото искачащите са много а моментно има само в основната ферма. Какво ли предстои като промени в пълнолуния свят, че да ни предлагат такъв ред ?...?...?....
     
    Последна редакция: 13.7.21
    Bamze харесва това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, ще започна от бахамарама, защото още ми е разбутана дъждовната гора, след това ще решавам с коя част да продължа. Доста изскачащи ще трябват, но са от 6 полета, надявам се да не са проблем.
    Приятен жегав ден, фермери! Скрийте се на сянка, на виртуалното копане слънцето не му пречи, нито летните коктейли :p.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  5. sco

    sco Знаменитост

    Питане: Бляскухарът ще се отглежда на Основното поле и Горската поляна, а изскачащите са от Основното поле и Пустото поле!
    Дали няма някаква грешка ???
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, няма.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря
     
    mushnu4ka харесва това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Значи от петък от него ще излита прах за пиромани и кокосова вода едновременно .
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Поредната простотия на БП. >:( Предлагам да направят корекция и изскачащите да не са от дъждовната гора, а от кристалните водопади. Време още има до 15ч. :mad:
     
    .TAINNA., shiky, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сменяш полетата за изкачащи с мигновено и проблеми няма;)
    Най добре само на пусто поле .:)
     
  11. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Коментара ми е за изскачащи без мигновено поникване. :) Не всички играчи могат да си го позволят - било поради липса на ред за такова или липса на достатъчно СТ. Аз знам, ако изскачащите не ми достигат, на кое поле да си го направя и че в случая е много по-удобно и с по-малък разход на СТ двете изскачащи да са на едно поле. ;)
     
    Последна редакция: 14.7.21
    .TAINNA., лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много отдавна когато минах 78 ниво,без да имам екстри като мигновено и харита. Винаги са ми стигали изскачащите за всички задачи.Една трета от изскачащите ще се направят без харита от всички полета който се оберат днес след 15 часа.Ще ви пиша после колко са изскочили без харита от всички полета.Помагам на една съседка която има само три харита.За 3 харита няма кой да презарежда полета.Не мога да ви кажа от моята ферма колко ще изскочат.Защото моята тактика е друга на задачата.
     
    Последна редакция: 14.7.21
  13. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    не видях за какво ще ни трябват изкачащите
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    За 25-та, 26-та, 27-ма и 28-ма задачи.
     
    .TAINNA., -iliana7- и tanyamery харесват това.
  15. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    889 изскачащи.от иксора тръстикови стъбла и 12 часовите растения на пълнолунните полета със 17 харита.но и без харита изскачат достатъчно.не вярвам някой да има проблеми с тях.успех на всички.аз започнах да сея от пълнолунните полета.
     
    лудакрава1 харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен малко над 900 изскачащи, струва ми се добре, пу, пу, дано !
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На съседката без харита ,само едно поле с 3 харита.897 изскачащи .В моята ферма ,джинджифил на острова ,двете полета с24 харита .От пълнолуните полета ,новото растение .Общо 390 изскачащи.На фермата полетата са с цъкалки.
     
    Bamze и лудакрава1 харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играта е ужасна, адски бавна, набрах ядове за цял месец:mad:>:(, колелото е за основен ремонт:cry:.
    882 изскачащи
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  19. cecomania

    cecomania Активен автор

    Логично е ,според мен да се започне с най-дългорастящото растение,с оглед повече време за отглеждането му.Но дали БП са на това мнение е много трудно да се каже...Както знаем изненадите са невероятни.....
     
    Bamze харесва това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Според мен, няма значение от кое растение ще започнеш, ако играеш целия евент, аз започнах от пълно лунното.
     
    Bamze харесва това.