Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -Daqna2000-

    -Daqna2000- Прохождащ

    Отворила съм я, но когато вляза в стаята с призрака се показва катинара, кликвам върху призрака с катинара и нищо, да не би и околните стаи да трябва да са отворени, къде да намеря обяснението за играта?
     
  2. -Daqna2000-

    -Daqna2000- Прохождащ

    Първо трябва да се отворят всички стаи и тогава се отварят стаите с призраците, така ли е, кой знае правилният отговор?
     
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Всъщност, стигнала си до нея, но не си я отворила, а само призраците имат привилегия да минават през стените! На теб ти трябва врата (както много пъти бе обяснявано в тази тема). Направи си труда да прочетеш от началото и няма начин да не ти стане ясно!

    Мнозина :) А той е - не, не е необходимо да се отворят всички стаи, за да можеш да освобождаваш призраците.
     
  4. -Daqna2000-

    -Daqna2000- Прохождащ

    Мисля, че разбрах, аз труда да чета си го правя, иначе нямаше да питам, стигнала съм до стаята, но не до вратата, търси се пътя, благодаря!
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Страхотно почистване,дори играчи минали 40 ниво могот да се справят стига ,да играят на малки поленца и да хапват ЯМЧ :):)
     
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :) не се докачай, де! Питаш - отговаряме, даже се повтаряме...И се радвам, че разбра, ала продължавам да твърдя, че ако предварително беше прочела, нямаше да се налага сега да съм толкова смела ;)
     
  7. griton

    griton Стажант

    Направих си експеримент:започнах го на 11-то ниво и го приключих вчера на 37-мо :D
     
    -niksan- харесва това.
  8. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Защо имам по два броя от всяка цъкалка?
     
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Да има за инвентар xD,в последните евенти винаги пускат по два еднакви.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Не бре идеята е да дават излишни та на ПиТ да се завърта далавера,хубуу ма тя става с закупуване на лицензи те се набавят с лалота па лалотата с реални кинти тааа 2 плюс 2 = на постъпления у банковата сметка на БП....елементарно и прозрачно ,както винаги алчност за пари :)
     
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И това също,че то последните ПиТ друго освен цъкалки май не се менка.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Моето мнение пък е, че цъкалките последния път доста трудно вървяха (освен от рода на Стачка, Кестенов фермер...).
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,то зависи от цъкалките разбира се.просто с ограниченията за обори и дървета,цъкалките останаха що годе по разменяема стока.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами предния път цъкалки като Гъбеста гора (1х2, 1100 то/тр то) много трудно вървяха. А са прилични цъкалки все още. Поколението играчи в момента е друго. Също по-лесно играчите се сдобиват с читави цъкалки, ако въобще проявяват интерес към тях.
     
  15. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Успешно завърших Пролетното почистване! :D:D:D
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тъй като успях да изпълня всички куести с пълнолунни растения, сега вземам гигантула от магазина на джак- 1200 то, харесва за полета с цъкалки
     
    Последна редакция: 6.3.16
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    По моите разбирания времето за узряване на Гигантула е неудобно, не съвпада с времената на XXL дърветата и домашните любимци, не е възможно обиране 2х дневно. Но всеки преценява за себе си.
     
  18. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    А пролетно саниране и пребоядисване няма ли да има? Или поне едни пролетни тапети... Иначе доволно - 4 пълнолунни куеста завърших, остават още 4... Хубаво ще е да помислят за още един продукт от занаятите, който да улеснява растежа на пълнолунните, или поне да дава по 1+ бр. от растенията. Че то така само с ужасяващ букет накъде?
     
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    ЯМЧ си действа и на тях - така си имаш +2 бр., а има и ред за пълнолунните. Вярно, намалява с 10 %, ама си е файда
     
    Последна редакция: 6.3.16
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз ред нямам. Нито за чатни, нито за разните др неща. Откъде и с какви врътки сте се сдобили с такива мистериозни редове вероятно само господ знае.