Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    По таймер и официално инфо е до 7,по мейл до 8,закъснение с пуска на 1,голяма каша,хахаха
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Супер почистване стана:)
     
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз не разбирам защо толкова мрънкахте за тези изскачащи предмети. Дори да няма 10-12 часови растения пак всичко си е ок.
    Не съм си правил труда да садя 8 часовата плесен, в момента не ми трябва толкова и пак съм събрал 62 батерии. При следващото обиране ще имам 6 капан и до края на деня вероятно ще съм събрал и за последния.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много упорит народ смеxD, хората се мъчат всякакси да ни откажат, нооооооо.
    Измислиха занаяти, измислиха и слотове, култивирахме растения, бързо събираме стотиците им изкачащи, те решиха да ги мелим, а сега за капак им хрумна да събираме изкачащи от лунното поле, с една дума, каквото хубаво измислят, после го отчитат за грешка, но ние продължаваме нататък и чакаме следващия куестxD.
    Няма да им е лесно да ни научат да купуваме, което е целта в тази безплатна играxD:p.
     
    данка77, SULIO_PULIO1972, desi232 и 4 други харесват това.
  5. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Нито ще се откажем,нито ще ни накарат да купуваме.
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това казвам и аз, упорити сме като магаретаxDxDxD.
    А нещо за компенсация не се ли чува???
     
    SULIO_PULIO1972 и bubolina8 харесват това.
  7. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Мечтите са безплатни.
     
  8. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Да се похваля, реда вече е взет остават ми още 43 призрачни предмета и съм готова с всички стаи.
     
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Кучетата си лаят кервана си върви....много от първите се отказаха от играта, като видяха че колкото и да роптаят нищо не се променя... и все още е така...сега ако бях нов играч във Фармерама щях да се откажа докато е време и още не съм вложила труд и средства /да понякога си купувам лалогулдени, но не и кошници.../ и докато още не съм натрупала мили спомени...
    Все по-често взеха да си правят оглушки за компенсация, дано поне един ден не ни вземат акаунтите като във Фентъзито и да ни останат само скрийншотовете.
     
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :D Успешно завърших Пролетното почистване! :D
    Много приятен евент, а и призраците едни такива усмихнати сладури с кеф да ги изгониш от вкъщи. xD Ма като гледам хич не им е неприятно гоненето. След като се гонихме из къщата, накрая задружно отидохме на шопинг терапия в близкия Магазин на Джак. ;) :p
    Успех на всички с гоненето и чистенето! :)
     
    mushnuk харесва това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    и аз го приключих още сутринта,от кокалестите храсти дава най-много призрачни предмети.от 7 бр на горе
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Всеки ден пия кафе копайки на фермата, трудно минавам нивата, но не мисля да се отказвам, макар, че средства не съм влагала, но ако решат да ги вземат, няма да се разплача, не е болка за умиране яxD:p.
     
  13. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Айде и аз да се изкажа с пролетното почистване до тука бях и от духовете се отървахxD,въпреки фалстарта пак не беше трудно откъм изскачащи този път ,(за разлика от предишните събития)бяха бласклонни към нас ,но пък наградките -"скръндзавейки"8).
     
  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Почистването бързичко стана, "Клетвата на мумията" ме озори, но най-накрая отиде в забвение. За мен пълнолуните куестове са предизвикателството с което се боря стаите с духовете бяха между другото.
     
    dimitrinkani харесва това.
  15. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Eми то и при мене не ми беше цел да разчистя ,дори не си напрайх труда да освободя всичките полета заради страшните ;)едвам ми се откъснаха от сърцето 2-киxD,иначе успях да се сдобия със селектирането на враните и прилепите( най накрая ,поради липса на време на предните пълнолуния):p
     
  16. данка77

    данка77 Стажант

    Поздравления на всички които са завършили почистването на къщите си и успех на завършващите ! Много ме зарадва написаното от ПЕПЕЛЯШКА за пазара на кошници по българските земи , искрено се надявам повечето от нас да споделят мнението и .
    Фермерки и Фермери , отстоявайте правото си на това , да харчите парите си както сами Вие решите ,а не както иска някой намиращ се „отгоре“ ,всеки от нас трябва да знае че Той може , И да им докажем на Саксонците че да си продават кошниците по нашите земи , не е лесна работа !
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Най-много ми хареса дългото пълнолуние в този куест, благодарение на него приключих с всички пълнолунни куестиxD.
    Остават ми куестите от селекциите, но на тях не им виждам края, много се вдигна цената на последните селектирани животни , ще се задоволя с вземането на ЛГ, че все по-трудно ги събирам, спряха и киното:mad:.
     
  18. -Daqna2000-

    -Daqna2000- Прохождащ

    Не ми е ясно тези призраци как се отключват, уж замених батерии, а нищо...?!
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Трябва да можеш да влезеш през вратата на стая с признаци, за да ги изгониш с капан. Вгледай се добре в картинката, виждат се врати и катинарчета. Просто трябва да намериш път до всяка една стая, която искаш да почистиш.
     
  20. -Daqna2000-

    -Daqna2000- Прохождащ

    Взех си капан, но не се отваря , стигнала съм до стаята, къде да активирам капана, оф, нищо не става