Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Нали знаете отговора, за проблема е предадено, чакаме решение от гореxD.
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Предполагам, че това е отговорът, но само предполагам, щото няма кой да го напише...
     
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Имам отворени 7.8.9.10.11.12.18 стаи.Ще покопая още малко и та да видим, може аз да бъркам реда на отваряне
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не става дума за бройките продукция която пада. А за броя пъти когато ще насадиш растението за 24 часа.
     
  5. goho2

    goho2 Стажант

    Защо не може да се използва:"пай от Pinkie Pie"?
    Има ли обяснение?
     
  6. baiete

    baiete Болярин

    Аз да попитам ,че нещо не скивах инфо кво се случва с излишъка от растението и капаните ? Или да си трупна някоя друга бройка за всеки случаи пък каквото решат БП :music:
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ПредметЦенаМогат да се
    получат от:
    Полета, от които
    ще изскачат
    при обиране:
    При обиране на:След края ще
    се обменят за:
    [​IMG]
    Призрачни предмети
    2 ЛГ-при обиране
    -Вълшебно дърво
    -Подаръци
    -Различни пакети в Магазина
    -на пълнолунното поле- Дървета
    - Растения
    5 ТО и 5 МП
    РастениеТОЗасяване на:ВремеС водаВода
    и тор
    Вода и
    суп.тор
    Вода, тор
    суп.тор
    Обмяна след
    края на евента:
    [​IMG]
    Мистериозен слънчоглед
    64 ТО/ТрТО-на основното
    -на пустото
    -на горската
    -на бахама
    -в дъждовната гора
    06:0004:4804:3302:2402:163 ТО и 2 МП
    Капани - 1 бр. = 880 то и 880 мп. (Това инфо вече го изрових от друго местенце.)
     
    Последна редакция: 2.3.16
    -helixme4o- и baiete харесват това.
  9. baiete

    baiete Болярин

    Блг Муши ! Ко да права нали съм завеян няма да се оправдавам пак съм минал транзит по редовете :oops:
     
    mushnuk харесва това.
  10. fox210184

    fox210184 Прохождащ

    тези капани от къде да ги набавя,показва ми че имам 1 пък не ми дава да си направя стаята?
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ама и трябва да си влязъл в стаята с призраци през някоя врата. Вгледай се добре в картинките на стаите - има катинарчета на вратите.
    [​IMG]
    Там, където е отбелязано със звездичка, има духове. Но за да ги изгоня, трябва да мина през вратата, която съм посочила със стрелка, от друго място не става. Т.е. за да отворя посочената врата, то трябва да изпълня задачата за стаята, в която е стрелката.
    Просто трябва да намериш правилния път да всяка една стая.
     
    Последна редакция: 2.3.16
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    еи много овъртолен тоя куест,отказвамсе даго играя,то занего си требва висше xDxDxD
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD

    Току що си надникнах в пощата. И там ме уведомяват, че куестът ще е от 2.3. до 8.3.

    [​IMG]

    А сега, де...

    П.П. Че в главата ми се въртят думичките риба, глава, миризма.
     
    sm0uk3r71, Annabelx и AIDA_78 харесват това.
  14. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    АААА, сега разбрах! Всъщност старта на куеста не е закъснял, а е започнал близо 24 часа по - рано! :D Най - важното е, че при мен съобщението е дошло преди 3 часа. Тия хора нямат акъл! xDxD

    Към Пеперудка - Видя ли сега? Не те са грешни, а ние!
     
    Последна редакция: 2.3.16
    sm0uk3r71 харесва това.
  15. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Значи аз го напрайх преди да е почнал.xD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А сега де,кой прав кой крив.То и аз се пулих на мейла ма викам нещо явно грешка при мене е станало,явно не е само при мене...[​IMG]
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Голям резил с мейлите. xDxDxD
     
  18. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Амиииииии имаш още време да изкараш едно,ама ти предлагам една ЦИТОГЕНЕТИКА на животните да запишеш ,че за следващия куест със сигурност ще ти послужи;)xD
     
    mushnuk харесва това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Бе и аз тъй виках докат се опитвам да утрепя един призрак,ама после се усетих че има катинар на него и изобщо не мога да вляза в стаята.Сравнение с някой предишни не е толкоз "овъртолен".xD
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  20. riomde

    riomde Активен автор

    При мен е от 2 до 8, значи трябва бонус код, макар, че откакто са оглушели са много добреxD, дано все някой се сети и за нас.
    Колкото до овъртоления куест, само така изглежда, работата е там, че се отварят, както те са решили, не както на нас ни харесва.