Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Админите тук ли сте, какво става по въпроса с фалстарта на евента?
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Е аз бях на плесен,не че ми трябва но винаги сея най дълготоxD
     
    [[Fermerkaa]], MARV3000 и -niksan- харесват това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    по горния пост беше публикувал ,че си засял вещерска стомана,май не помниш много какво садиш и няма как да предвидиш че ще ти трябват призраци ,защото още нямаше инфо за събитието,нещо си противоречиш :oops:
     
  4. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Аз все още си чакам загубените батерии,поради фалстарта.
     
  5. -Denzell-

    -Denzell- Прохождащ

    защо при обирането преди малко вместо 90бр ми излезнаха само 10бр от растението на събитието.моля за помощ ID23939062
     
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз не можех да влизам във форума имаше някакъв проблем.
    За поленцата на - на средни садя, А за обиранията - може да ги броите 7-8 ако ползвате супер тор. Аз сега на пустия пазар - проклет да е - и нормална тор нямам та 1 обиране е близо на 4:50 и така излизат 4 обирания за 1 денонощие - 4 обирания за 20 часа и 1 което минава в следващия ден. И още нещо - защо на няколко места чета че садите Вещерска стомана, след като растението се нарича Вещерска стомна ?
     
    Последна редакция: 2.3.16
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не помня,но съм бил засял призраци,много пъти пред чуствам ,най вече от неща който ще трябва да се сеят или да ги имаш готови.добри пари ще си изкарам от метличина и от люляка.
     
    Последна редакция: 2.3.16
    desi232 харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    аз съм ги засял призраците защото са били най малко като бройка в хамбара.гледам всички продукти ,да не се разминават като бройка в количисто, знае ли човек утре за какво може да потрябват
     
    MARV3000 харесва това.
  9. riomde

    riomde Активен автор

    Куеста ще го изпълним, надявам се, но ядовете, които берем с тази игра, взеха да ми идват в повече:mad:, трудно минавам от едно на друго поле, цветенцето не спира да се върти, ужас:mad::mad::mad:.
     
  10. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    И при мен беше така тази сутрин, след рестарт на компа се оправи. :)
     
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Защо не мога да използвам капаните???? Имам три разрешава ми да отварям другите стаи , а капаните не!!:(:(:(
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Трябва да минеш по техния пътxD и тогава ти отваря стаите с капани.
     
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Да знам , но пак не се получава:mad:Сега съм пред две стаи с призраци:mad: , но не ми разрешава да отворя нито една:mad:
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    пред кои стаи си?
    [​IMG]

    Ако говориш за тази с реда в небесната,трябва първо да предадеш 1000 броя от мистериозния слънчогледа за да ти разреши да предадеш капан.Следвай вратите на стаите от 9(от картинката) не можеш на 4(от картинката) да отидеш.
     
  15. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Исках да взема наградата от стая 13 или 19 да запълня реда, но не ми позволи, Затова взех наградата от втора стая. Сега от двете декорации имам по 2 броя, и се боря за последната.

    [​IMG]
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    за 13 стая от 9 през 14 и си там.
    за 19 стая от 9,14,20 и си там.
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Благодаря :)
     
    Каспаретка харесва това.
  18. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Не знам какво общо намираш между супер торта и бройките продукция, но аз ползвам ЯМЧ на малки полета само с вода и бройките обирания са точно толкова и то при положение, че не изчиствам полетата от обори и дървета.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  19. monika_petrova

    monika_petrova Прохождащ

    Убеждавам се за пореден път, че ощетяването на играчите е привилегия в тази игра.Едва преди половин час немско време получих семената на събитието. Това прави цели 18 часа. Скъпи модератори, мислите ли, че не заслужавам аз и много други като мен да получим компенсация за пропуснатото време от което сме лишени съзнателно или не. Все пак в играта се влагат И реални пари, а когато става въпрос за такива там грешка няма, нали?
     
    Последна редакция: 2.3.16
    BUTTERFLAYS харесва това.
  20. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    От вчера никой от екипа не си прави труда да напише поне две думи отговор за фалстарта. Отговаря се само на удобните въпроси, компенсацията ни е ясно че не зависи от вас, но поне може да уважите питанията на играчите. Как да разбираме пренебрежението от ваша страна?
     
    desi232 харесва това.