Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Видях, че я няма новата китка и спрях с обирането, от пълнолуннто изскочиха цели 29 призрачни предмета, можеше и без тях да остана, добре че не обрах веднага, поредният фалстарт, познато.
     
    staneli и bubolina8 харесват това.
  2. amira

    amira Обитател

    Видях, че иконката с пълнолунието се е появила и обрах полето. Нито една батерия. И то поне 10 минути след 15 часа.
     
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз така, рекох да садя, пък липсват новите китки и изчаках с брането на лунното поле. Иначе, от 8 пипаловидни върби и едно 8-часово /забравих му името/ - 36 призрачни предмета.
    Оф, светеща плесен било...., хич не мога да ги запомня тия изчанчени имена, ма не си и правя труда де..
     
    Последна редакция: 1.3.16
    pigi102 харесва това.
  4. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    xD поредната излагация ,толкоз да се точа на изкачащи от плесентта при пълнолунното,а те закъсняха с почистването и ми замина всичко на кино:mad:
     
    bubolina8 харесва това.
  5. vlado82

    vlado82 Стажант

    кога ще се появи растението за събитието
     
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Направи рефреш, вече може да се сади.
     
  7. vlado82

    vlado82 Стажант

    благодаря
     
  8. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз си искам обезщетение .
     
  9. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Хора, не сте ли свикнали вече? Като сте видели, че я няма новата китка защо обирате всичко?Ясно е, че нещо не е в ред и най-добре е да се изчака.
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Не сме свикнали. Ти ако беше ощетена такива ли щеше да ги пишеш...
     
    Valkaaa76, AIDA_78 и bubolina8 харесват това.
  11. dd99dd

    dd99dd Стажант

    Обезщетение!? ха-ха-ха, снимка по радиото.
     
  12. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    И аз щях да бъда, въпросът е, че ми стана ясно че има проблем и спрях с обирането.
     
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ние не сме видели на мен ми излезе прозорец че събитието е почнало. Вината не е в нас, че сме решили първо да берем после да сеем. Тъй като бях със 8 часово растение изгубих поне 35 батерии...
     
  14. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Жалко, че не сме били толкова далновидни като теб. Аз видях иконката на пълнолунието и първосигнално обрах. А също и имаше съобщение! Не съм се сринала от мъка, щото и от смърдящата кошничка/1 час/ надали щях да оправя изкачащите на евента, ама пак не си е честно. Очевидно не съм отразила факта, че ще се стартират две отделни събития с две отделни иконки.
     
    Valkaaa76, didaberk1 и pigi102 харесват това.
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз имам друг проблем немога да активирам пая на пике
     
    Valkaaa76 и bubolina8 харесват това.
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И двете бяха обявени за 15 часа така че пак казвам вината е в Биг Пойнт. Искам обезщетение кошници няма да купувам.
     
    didaberk1 и bubolina8 харесват това.
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    даааа по 100 батерий искаме
     
    Valkaaa76 и didaberk1 харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    като ще си ги мерим - 119 са моите ;).

    П.П. Късметлийка съм - изтървала съм фала със започването на пролетното почистване.
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Разбрах! Те не са имали време и за двете събития, защото са бързали да пуснат на пазара иконка на язовец. Толкова е по - важно, да ме извиняваш! xD Как ще ти напомнят иначе да сбираш гулдени за майстори!?
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  20. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Пък това с пинкито изглежда като да е нарочно, :eek: