Дискусия:"Пролетно почистване"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!
    "Пролетно почистване"

    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    14500x мистериозен слънчоглед, 7x капани за призраци (= 308x призрачни предмети), 500x орхидеи, 500x метличини, 500x люляци, 500x момини сълзи

    Какво можем да спечелим:
    14000 то, 52000 тр то, 14000 мп, 2x парти-врътки, 35x супер-храна, 1x ябълково-морковено чатни, 3x златни банани, 3x загадъчен обор "Лебед (до къщичка за лебеди вкл.), стикер, редичка + цъкалки, цъкалките още по 1х

    Че ще играя от скука - то ясно. Ама не ми допада, че ме карат да сея пълнолуни растения, които нямам какво да правя. Ще трупам запаси, може след време да полезни. Или ще си взема нещо от магазина на Джак за размяна при ПиТ.
    Интересно ми е от едното единствено поле какво ще изскача, а и на него Харита не могат да се поставят. Нито пък да се ползват плодородни полета. А пълнолунните растения не са с дълго време на растеж... Времето ще покаже.
     
    Последна редакция: 29.2.16
    MARV3000, SULIO_PULIO1972, kosdas и 4 други харесват това.
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    и на мен не ми харесва 308 падащи от едно поле
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз пък точно обратното :D приятно съм изненадана че ще мога цяла седмица да си цъкам пълнолуние, от евента не съм толкова заинтригувана, но възможността да си довърша постоянните куестове не е за изпускане. Откакто са ги пуснали в читалището все изпускам пълнолунието и те все си седят редом до тези за развъждането - е дотук бяха. xD
     
    .water., MARV3000, SULIO_PULIO1972 и още 1 човек харесват това.
  5. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    В такъв случай две полета за слънчовка може и да стигнат
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И да не забравим да си извадим вълшебните дървета, че моите напоследък събраха паяжина.
    Измислих за какво да се трудя от магазина на Джак - за паякови дупки.
    На две полета и половина от основната ферма смятам да играя, бахите не ги пипам, и секвоите оставям. И тъкмо помощната техника от куеста със сиренето ще влезе в употреба.

    Необходимо за редичка+цъкалки+супер-храна+загадъчен обор
    (стаи 10-11-12-7-6-5; 8-3-4; 18-17-16; 9-14-13)

    4х капан за призраци (110х призрачни предмети), 11000х мистериозни слънчогледа, 500x орхидеи, 500x метличини, 500x люляци; 500 момини сълзи;

    (дано не бъркам :), ама май в крайна сметка разликата в растенията не е голяма)

    П.П. Изскачащите за капаните са 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77
     
    Последна редакция: 29.2.16
    .water. и MARV3000 харесват това.
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]


    Ще направя куеста без тези 4 стаи, 165 батерии по-малко, ако ми останат батерии ще вляза и в тях.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Чудно ми е само откъде ще влезеш във втора стая :p.
     
  9. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Май от 8-ма към 3-та страница.
     
    ren44o харесва това.
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ще трябва да се разкарвам през първа стая задължително. Тогава ще зарежа 1 и 2 и ще направя 5- та - 143 батерии по-малко. Най- вероятно ще събера изкачащи за всички стаи, но за всеки случай така ще се застраховам. Мерси за поправката. Лов на призраци не е лоша - 15 стая- така че после ще драпам и за нея.

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 29.2.16
    MARV3000 и mushnuk харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще изкачат призрачни предмети от това което ни е засято на полето?
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    ще изскачат само от полето на което сеем по време на Пълнолуние.[​IMG]

    ПредметЦенаМогат да се
    получат от:
    Полета, от които
    ще изскачат
    при обиране:
    При обиране на:След края ще
    се обменят за:
    [​IMG]
    Призрачни предмети
    2 ЛГ-при обиране
    -Вълшебно дърво
    -Подаръци
    -Различни пакети в Магазина
    -на пълнолунното поле- Дървета
    - Растения
    5 ТО и 5 МП
     
  13. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Аз, разбира се, съм засяла там нещо едночасово, щото то ми е трябвало за куеста в читалището! :sleepy: Е, това пък въобще не ми е дошло на акъла, че ще ми трябват дългорастящи за изскачащи!
     
  14. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Пак добре, че засях призраци, все ще падне нещичко от тях.
     
  15. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    А как сметнахте колко изскачащи ще са нужни? Никъде не видях бройки освен в поста на Муши.
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    фермерчетовики и MARV3000 харесват това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Засега не мисля да играя. 15 000 слънчогледа по близо 4 часа и половина без супер тор (че нямам) ако се обира ден и нощ и човек влиза в играта под час са по 5 обирания на ден. Вие сте хора без работа казвам ви. И аз ще се възползвам като колегата по-горе да си сея за да мина пълнолунните куестове които са ми трън в очите, а и имам селекция на врани да отварям и цял куп др неща. Ако съседите пращат тея призрачни предмети и падат повечко ще го играя, а за сеене - само на бахарама, обори и дървета няма да си бутам ако ще бомби да падат. А и нямам намерение да ги садя тея цветенца - ако се опарича като продам някой боклук ще си купя от разсадника, ама аз да си правя труда да ги садя не желая.
     
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз също няма да го играя, ще използвам дългото пълнолуние да приключа някой друг вампирясъл куест:p Ще се възползвам и да посея малко цветенца за пазара и май на първо четене това ще е;)
     
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Аз го виждам общо 7-8 засявания и то защото по полетата имам някоя секвоя и някой друг обор, не знам къде ги видя по 5 обирания на ден.
    Смятам да играя, надявам се изскачащите да не ми се опрат много, но пък има съседи... ;)
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    аз съм засял вещврска стомана май тя ставаше за 8 часа имам над 10 дървета.
    добре ще изкочат доста предмета