Дискусия: Проклети води

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.10.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Проклети води

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тук ще се опитам да съм позитивна. За отключването на трите редчета ни трябват 16 рядки перли, от самото събитие получаваме общо 10 от тях, т.е. ще трябва да си уловим само 6 перлички:cry::cry:;)
     
    bubolina_8, kakata13, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Съсипан е риболовът отново. Но каквото успея, от редовете единият хваща окото. Значи каквото стане. Хич не го мисля.
    Наздраве на тези, на които им е дошло времето за това!
     
    .TAINNA., -dd76-, tanyamery и 2 други харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Колко приятни спомени имам от Перлите.....:wuerg:
     
    pepa551, dedoto, Bamze и 3 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Налични сандъчета с примамки 6, но въпреки че много ми се мята въдица ще изчакам да станат 10 и тогава ще ги отворя, значи утре вечер ще е. Наслука, фермери! И дано бързо уловите достатъчно перли!
     
    Bamze, ka-linka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз си измятах сандъчетата, не устоях на изкушението, 4 перли. Голямата риба не успях да хвана, ама колкото - толкова.
     
    .TAINNA., .water., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Смятам да взема ред 1 и ред 3 - за тях ще трябват 9 перли. 10 перли се получават от отварянето на мехурите. За ред 2 трябват 7 перли- за тях ще помятам въдицата, пък ако късметът ми се усмихва ;) може и да се получи. Засега перличките ми бягат по тъча, но време има и надежда има :):):)

    Приятен риболов и късмет с перлите ви пожелавам!
     
    axmara, tanyamery, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    абе той късмета е много измамлив, разтегливо понятие е, гледай да не ти изиграе някой номер ;) обаче ще си ловим рибки и ще им баем да дават перли :D
    Трябва ми още един токен да отворя двете перли. Сандъците не ги събирам. Веднага отварям и с въдицата на лодката. Каквото се хване, ще иде в тигана. До тук перли няма xD
     
    tanyamery, .water., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    То да има повече перлички е добре, че с тях от магазина и "Пиколо" можем да си вземем :music::music::inlove:
     
    Последна редакция: 15.10.21
    milena7004, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    Ми то Пиколото го взех ма другото глеам плява
     
    ka-linka, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Първите 10 сандъчета ми дадоха 10 обикновени примамки и цяла 1 премиум :cry:. Как предпочитам да ловя с луксозни, ама кошници не купувам, значи малко луксозни ще видя, ако въобще някакви видя :cry:.
    Както и да е, 2 редки перли успях да уловя, има светлинка в тунела. Чак накрая ще мисля за какво да ги харча. Едната редичка със сигурност я искам, а какво още е рано да мисля, според улова.
    Приятна вечер, фермери! И петъчно наздраве!
     
    ka-linka, Bamze, kakata13 и 2 други харесват това.
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Здравейте, правилно ли съм разбрала, че за да взема реда, трябва да играя и следващото събитие и да отключа съседното балонче номер 6? Защото имам перлите, но не ми дава да го взема ....
     
    ka-linka харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    да, трябва да е отключено балончето, а това ще стане при следващо събитие
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Колко токена от събитие трябва да се вземат ,за да се отключи най-важния ред.Доста са затегни изскачащите за събитието "Огън и жупел" и предполагам ,че повече от 3 демонски токена едва ли ще взема ще бъдат ли достатъчни или да си похарча перлите за друго?
     
    Последно редактирано от модератора: 20.10.21
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не че знам кой за теб е най-важният ред, но от събитието "Огън и жупел" три демонски токена са достатъчни за отключването на редчетата "Проклети води" 1 и "Проклети води" 2, а от последното събитие, свързано с "Проклети води", три научни токена ще са достатъчни за отключването на редчето "Проклети води" 3.
     
    .TAINNA., tanyamery и лудакрава1 харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Супер много благодаря значи ще се класирам за редчето .Хубава вечер.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля.
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    4
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    .TAINNA. харесва това.