Дискусия: Пробуждането

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 22.10.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А игра ли? Преди това отключи ли едната и/или другата мини-игра?
    Предаване само в средата не е достатъчно. То служи за получаване на монетата, която е "билет" за изиграване на игра.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имам изиграни игри 12 на заровете,събирам шишета за 8 игри взимам и втория ред и приключвам с таи мъка.:p;):)
     
    NUSHKA74, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Колко са максималния брой монети на заровете?
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И в двете игри (зарове или карти) винаги се печелят 20 монети със звезда.
    Разлика има в броя и вида сандъчета, които се печелят, в зависимост от комбинацията на заровете или броя ходове при картите.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Пробуждането.18931/#post-169164

    П.П. Но още 2 монети се печелят при предаване на отвара на Розоволилавчо в средата.
     
    Последна редакция: 25.10.19
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В момента имам 64 монети,да бъда по точен трябват ми още 6 игри за да си купя втория реа имам растение за 15 игри да смеля още.Ще събирам шишета каквото взема от магазина ще е добре,супер храна, супер тор ,тор на мими.
     
    NUSHKA74, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  6. dil1606

    dil1606 Стажант

    Благодаря
     
  7. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    къде е това лунна роса
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Това е растение сади се на пълнолунните полета.На втория ред на таблицата с растенията едно розовко с зелено израстъче.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Редовете взети със 18 игри,нататък ще поизпразня щандовете с каквото си харесам:D
     
    -niksan-, SKATAVKATA, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Имам монети и за втория ред ,но ще взема ретро реда от събитието със скапания лабиринт и цъкалките и до края каквото успея.Понеже приключвам със куестовете в читалището остава да събера 6000 люцерна само ще го играя до края каквото мога да взема, разбира се най-вече СХ.Забелязах в магазина днес,че има даже лицензи за ПиТ дали другия месец няма да ни изненадат ?!
     
    bubolina8, лудакрава1, SKATAVKATA и 3 други харесват това.
  11. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Браво никсъни, каки и водни :):):) ! Не Ви е срам >:(:wuerg::wuerg: ! Те, а сигурно и други по - скромни - приключиха, моля Ви се, а аз все още се скатавам не ща да се събуждам пък/ еле пък пробуждам8)8)8)...Кво да правя - природа:p...И аман от будители/будилници и подобни :wuerg:>:(xD!
    Все пак не ме отписвайте не мързелувам перманентно:p...Вече - между дремките - произведох цели 14 отвари, но - не ги пия:p...За къде да бързам - има още стотина часа? Тихо, тихо - по терлички - да не ме усети БП:p...Вижте как се прай ! А Вие ???
    Пък после се чудите че растенията са 10 - 12 часови, бройките им са около 40 хилки, но пък изскачащите също 5-6 хилки - но за сметка на туй - хич не изкачатxD...Тактика трябва - а не юруш:p:p:p !
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и 4 други харесват това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    кви хилки кви пет лева xD с теа 10 бр.:wuerg: де ми скокнаха от поле с 6ч. гюрлюк ша ги сбирам стъклариите до коледа>:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., SKATAVKATA и още 1 човек харесват това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ами за туй иде реч ! При това положение ш Коледата е невъзможна xD !!! Оставаме с вампирясали и призрачни надежди, вежливо поднесени от - а бе стига съм то споменавалxDxDxD, че стана по известен от Бог го да прости . БИГ Джако …
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Браво на приключилите, но аз даже и на Скатавката и дишам праха..... хич не ми спори това Пробуждане..... много съм заспала, май се явявям втори претендент след Пепеляшка за "Спяща красавица"....... :music:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и SKATAVKATA харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Успях да взема от новите ред 1 и ретро реда с цъкалките от лабиринта сега каквото събера ще е да взема СХ и някой лиценз каквото успея до края на събитието.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Токена за пълнолунното поле, дали помага за повече излитащи шишенца ?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и milena7004 харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма причина да помага. (Но го ползвай, ако искаш да обереш повече точки от пълнолунните полета.)
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Тъй... след малко ще си изпия кафето и навярно ще си отворя и двете очи, та... моля някой да ми обясни още веднъж и по-бавно за да го почна това Пробуждане - значи какво разбирам до тук: първо захранвам средния пич с пет отвари; после си избирам лявата или дясната скала и на нея давам 5 отвари; следва захранване с отвара на средния за всяка игра с по една отвара...и т.н. Дотук правилно ли е или обичайното ми диагонално четене и разбиране?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, първо захранваш еднократно с 5 отвари левия или десния (в зависимост какво искаш да играеш, карти или зарове). След това почваш да храниш розовия дребосък в средата. Той ще ти дава монета, с която ще играеш избраната мини-игра. Тя ще се отчита в лентата. А и ще печелиш монети със звезди, които можеш да избереш за какво да похарчиш в магазина.
    И после до втръсване - хранене на розовия дребосък, изиграване на мини-игра, хранене на розовия дребосък, изиграване на мини-игра... докато ти омръзне или свръши събитието.
    :);):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  20. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Благодаря много :)! Добре че те има Муши - златна си ! Разбира се че /понякога/ има нужда от будители - особено за заспалци 8):inlove:xD !
    Значи добре че питах..., а бе хората са казали:"... с питане можеш даже и да се пробудиш" ! Но не е задължително :p:p:p!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.