Дискусия: "Приятелски нашественици"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 6.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    мравояд за мене...
     
    lu4o харесва това.
  2. angel8485

    angel8485 Прохождащ

    По какъв начин да селектирам жълтите до сега нямам нито един брой
     
  3. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Превърнах се на Цвят лилав. А на Бахамарама тайнственият ми обор се оказа Маймунарник ... че си нямам, що ли? За двата месеца, откакто съм в играта сега ми беше най-весело. Охлюви изскачат и от ябълките, ха ха ха ...

    4 розови
     
    Последно редактирано от модератора: 11.7.16
  4. miromihovmim

    miromihovmim Стажант

    бейби бум от 2 сини и 2 нормални -- ми се пада --две сини къде ми е супер храната с 2 супер храна и 2 нормални съм назад майната му на 3часа чакане но вие не сте нормално само знаете да смучете да ви преседне дано

    само дерете кожи аман от вас

    долна работа е това бейби бума само ни лъжат
     
    Последно редактирано от модератора: 10.7.16
    miromihov, kristi_ok и babamarta харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ей, чакай, правиш рискови селекции и после друг ти виновен. Бейби-бум, небейби-бум, гарантиран резултат има само при залагане на 4 еднакви. Всичко друго си е за сметка на рискуващия. А за чакането - има и парфюми за намаляване на времето на селектиране. Дали да ги ползваш или не - изборът е твой.
    Далаверата от бейби-бума е, че дава повечко животинки (от 2 до 6, селектрирани или селектирани и обикновени).
     
    Последна редакция: 10.7.16
    lu4o харесва това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Как ще селектираш си е твоя работа, дали ще рискуваш или не, ти си знаеш, но какво ще получиш зависи от случайния принципxD, не се ядосвай толкова , каквото си сложил ти се е върнало, ами да заложиш 4 огнедишащи на принципа 3+1 и да получиш понита или хафлингери, как ти се струва, ноооооооооооо това е за сметка на рискуващия, не всеки път може да се излъжеxD.
    Никъде не пише, че ще се получи, всеки залага на своя отговорност.
     
    lu4o и лудакрава1 харесват това.
  7. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    След края на събитието по колко ще се обменят Нублонските охлюви
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  9. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ахаааааа и при 4 еднакви връща назад, споко-вчера таман три пъти ми го направи номера, що псувни бяха ...........
     
    bubolina8 харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Категорично не мога да се съглася, нещо си се объркала.
     
  11. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Съгласен съм с Муши. От четири еднакви не може да те върне. Имаш някаква грешка.
     
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    съжалявам, че не ги снимах
     
  13. МАША

    МАША Стажант

    Не мога да повярвам-2 тигъра, мравояд и фламинго, само пандичката липсва.
     
    BUTTERFLAYS и bubolina8 харесват това.
  14. БориМечката

    БориМечката Стажант

    Фламинго, 2 мравояда и оранжеви панди.
     
    BUTTERFLAYS и bubolina8 харесват това.
  15. mailna

    mailna Стажант

    Какво да правим със зелената крава,която се появи от охлювите,никъде я няма и за какво служи?
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Питане имам. Че съобщение за обменените обикновени нублонски охлюви получих. Но да очаквам ли такова и за обменените останали шарени охлюви? Ще разбера ли какъв ми е бил късмета? Кой за какво ми го е обменила играта?
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    къв късмет съм барнала 2паунови ,2 тиквени пуяка,1 мустаката кукувица, 1 спайк, 1елкхунд и една луда кокошка, затова ти писах за боята:music: