Дискусия: Преспиване в страховита нощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.10.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    селектирай де, що ги къткаш животинките? нека се радват там :D
     
    tanyamery харесва това.
  2. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Пак ни цакат с топла бира, след първото разсяване имам цели 62 бройки
     
    .water., shiky и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз имах от онова най-дългото 12 часово растение, много дървета и даде ама не знам колко, не са малко. После ще видя и ще кажа, че имам малко работа
    със селекциите ще вземем доста бройки
     
    tanyamery харесва това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    222 празни торби към момента, от дългото растение в началото, подаръци и от разсяването. Минах тъкмо на малки поленца.
    Не мисля, че изскачащите ще са проблем, мисля, че с пухкавите сладки ще се съберат. Или почти ще се съберат.
    Приятна игра, фермери!
     
    kakata13, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    Искам да споделя - Ужасяващият букет НЕ намалява времето на растеж на растението на събитието, пробвах го. Жалко, но факт!
     
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Да, защото действа в/у пълнолунните растения, а не в/у растение от събитието, въпреки, че е на пълнолунното поле.
     
    лудакрава1, kakata13 и Bamze харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Преборих се с китките, като никога колелото даде две плевни остава да събера 200 празни торби за реда .Успех на всички снощи забравих ама сега ще плясна пиколото да се мъти.
     
    Bamze, .TAINNA., terazinni и още 1 човек харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Наистина с изскачащите няма драма, много добре. Дано тази тенденция се запази за цялото пълнолуние. Спокоен евент, щом аз вече съм приключила. Приятна съботна вечер.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], Bamze и 2 други харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Това за изкачащите "... и дървета" явно е било за капан за наивници, щот като видяхме че нема никакъв приход и почнахме да виеме като настъпени жаби(лично аз признавам си). А скокливците си били предимно и само в растенията
     
    .water., .TAINNA., tanyamery и 2 други харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Насяла съм последните растения, след около 4 часа ще съм приключила. Наистина спокойно събитие.
    Приятен неделен следобед, фермери!
     
    .TAINNA., ka-linka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  11. bim177

    bim177 Редовен

    Приключих го ,без да бързам ;)
     
    .TAINNA., ka-linka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  12. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    За протокола от сандъка пиколо приказни термални извори,ами не съм очарована ,а от загадъчните обори и дървета ницо от новите е голям съм карък:cry: