Дискусия : "Премръзнали перки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 10.12.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    само при мен ли бума е боза:eek:
     
  2. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    При мен от елените е горе - долу, от другите е пълна трагедия
     
    MARV3000 харесва това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    М даааа и при мен така...
     
    lion8080, georgiev и MARV3000 харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да живее пазара заредихме реда и храната влиза в склада;)
     
    MARV3000 харесва това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    от четири еленчета от първи опит елен ангелче:)
    ако така върви ще е супер:)
     
    MARV3000, FrozenKiss, AIDA_78 и още 1 човек харесват това.
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    А представяш ли си, че имаше слух да няма пазар.
     
  7. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Не ми харесва обирането на готовите селекции. С къщите цък, цъ, цък ... и излизаше един вестник, сега на всяко - отделно съобщение, трябва да го цъкна, та да ида на другото, пуууууу
     
    FrozenKiss, desi232, -niksan- и 2 други харесват това.
  8. аз нещо не разбрах.само елени ли мога да предавам или всякакви селектирани животни.а ако нямам обор за елени какво се случва?оставам наблюдател ли?.уж чета,че се предава стойността на селектирани
     
  9. desi232

    desi232 Посланик

    ако нямаш обор за елени,можеш да си ги купиш в магазина,а може да се предават магарета,риби и елени,но само селектирани
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда


    За новото селектиране
    :
    Допълнителното поставяне на парфюми беше безумно тромаво, бавно отчиташе кликването върху парфюма, вземаше повече, после ги връщаше... (Като цяло тази вечер при мен играта е много тромава, не зная при другите как е).
    След релогване - гудбай резултати, кой видял - видял. Да кажем това е нормално, няма за какво да се пази лог. Но по не ми допада, че в прозореца резултати се виждат само картинките, трябва да помниш визуално кое животно какво е, там не се вижда подсказката. Поне за елените това беше неприятно - дребни, сливащи се... Да, има къде да се види какво всичко се е пръкнало, но чарът на този прозорец се губи.

    За куеста
    :
    [​IMG]
    Не ми допадна, че трябваше много да внимавам колко от даден вид предавам, че да не набухам напр. някакви 2 с по-голяма стойност, вместо 1 с голяма и 1 с малка. Лично бих предпочела аз да си изцъквам или въвеждам количеството, не играта да мисли (уж) вместо мен.
    Иначе около половината от запаси, другата половина си ги нацъках тази вечер, определено с елените беше най-добре, но нямах много такива хайванчета. И съвсем малка част от пазара. (Но накрая ми останаха 3 магарета и ги шътнах за добри пари, полакомих се). За използваната супер-храна - ами обичам да селектирам, начесах си крастата и поостана храна за следващия път.

    За бейбибума
    :
    разсипията от лакомия и нетърпение да приключа с глупавите щрауси:
    [​IMG]
    след това се излекувах с това:
    [​IMG]
    [​IMG]
    а това е последната ми селекция за този ББ - трябваше ми едно диво магаре, а то:
    [​IMG]
    Че като цяло - ами биваше, но и по-добре е било.
     
    Последна редакция: 11.12.15
    sm0uk3r71, MARV3000, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Красе, каквото имах излишно замина вече, не беше много обаче.
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Муши, абсолютно съм съгласна с тебе. Пък и не е за кьорави, че и подсказка липсва.
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ае нема нужда,слабичък и безинтересен ми идва куестът мисля да го пропусна :)
     
  14. Gogata_63

    Gogata_63 Прохождащ

    щом остатъка се губи няма смисъл да го изпълнявам този куест
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    айде сега слабичък билxD
     
  16. karzil

    karzil Подрастващ автор

    Може ли парфюмите да се слагат с комбайна или аз не мога да намеря начина:eek:
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не могат, улеснението е само в това, че ако искаш 4 парфюма е достатъчно да цъкнеш на най-десния. А също ако на първата селекция си избрал да са N парфюма, на следващата не е необходимо да цъкаш върху парфюмите, запомня броя N и е достатъчно само да натикаш животинките и да стартираш. Но това само докато си в мегаклатушкарника, ако излезеш и се завърнеш да селектираш, на първото селектиране отново трябва да си нацъкаш парфюмите.
     
    Последна редакция: 12.12.15
  18. karzil

    karzil Подрастващ автор

    Благодаря:) Установих го на принципа проба-грешкаxD
     
    mushnuk харесва това.
  19. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Тези жълти обори какво ще ги правим, аз имам само един обор елени ( за оранжевия)?
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Според кучето и тоягата Ванче;)xD