Дискусия : "Премръзнали перки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 10.12.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Styx

    Styx Guest

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!
    FAQ


    [​IMG]
    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    селектирани елени/риби/магарета на стойност 1170000
    Но!!! Ако в някоя задача предадем по-висока стойност, остатъкът няма да се прехвърля в следващата, а ще се губи. (Ако остатъкът е повече от 5% от стойността, ще излиза предупреждение за това.)

    Какво можем да спечелим:
    1133000 ТО, 1096000 МП, 100x супер-тор, 80x супер-храна, 50x Мими тор, 4x самата невинност, 4x щолен, 5x парти врътки, 36x парфюми, 3x помощна техника купон за 1 ч., 2x обор за елени I: Жълт, 1x обор за елени II: Оранжев, 36x звездички, стикер, редичка в небесната градина, 2 цъкалки за редичката.

    Обор за елени
    [​IMG]
    Достъпност: 3. ниво
    Време за отглеждане: 18:00 ч.
    ПОлучаваме: 80 ТО + 1x елен + 2x тор
    Цена: 2500 МП

    Обор за елени I: Жълт
    [​IMG]
    Достъпност: 3. ниво
    Време за отглеждане: 16:12 ч.
    Получаваме: 90 ТО + 1x елен + 2x тор
    Цена: 10000 МП

    Обор за елени II: оранжев
    [​IMG]
    Достъпност: 3. ниво
    Време за отглеждане: 24:00 ч.
    Получаваме: 270 ТО + 2x елена + 2x тор
    Цена: 250 ЛГ

    П.П. Тичкам да инвентаризирам риби, магарета, елени, бебета магарешки и рибешки... xD Че да реша да играя или не.
     
    Последна редакция: 10.12.15
    SULIO_PULIO1972 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мигнеш - губиш е пазарът. Все пак да си задам въпросът. Защо след като ще премахват жълтите обори, сега въвежда жълт обор за елени? Що за награда е това, след като после ще изчезне от играта? Значи баламите да хвърлят ресурс напразно ли?Защото точно това излиза.
    П.П. Вярно че може да се играе и без да вземеш жълтите обори, но на никой не му е приятно да го правят на лапни - шаран. Да не забравяме, че Никулден мина все пак.
    П.П. Мерси Муши за бързите сметки.
     
    Последна редакция: 10.12.15
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    По време на събитието ще се продават ли еленски обори?
    След края на събитието обикновените обори за елени с МП или с лалота ще се купуват от магазина в града ?
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Жълттите 10 000 пенита, а оранжевите 250 лалота. А селектираните елени ще си стоят в килера евентуално за някаква бъдеща селекция или употреба не се знае кога и за какво.
     
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За обикновените обори питам. Жълтите и оранжевите могат да се спечелят. Щото нямам май само еленски обор, но от колекционерска гледна точка.... :)
     
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Сори не съм обърнала внимание, че за тях ти е зададен въпросът. Ами обикновеният обор много отдавна не съм го срещала, последно се печелеше само от колелото и беше голяма рядкост, а другите са + и ++, надали върху тях ще могат да се поставят цветни подобрения. Логично би било и обикновените да могат да се купуват от магазина.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    2500 мп ще са обикновените.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Муши писа че обикновените ще са 2500 пенита в магазина.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не е, достоверна е информацията.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    След толкова празници най-после намериха, макар и временно приложение на елените. Оборите са много красиви, но почти не се използваха досега. Куеста не е лош, малко с храната не съм добре, но няма как, ще си купя кошнички и промоции xDxDxD
     
    Fifthavenuе, staraplanina и zahar4eto харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако на някого му се смята - линк към таблица-калкулатор.

    И питане:
    Правилно ли разбирам, че аналогично на обикновените елени няма да могат да се предават и обикновени риби/магарета?
    И нещичко за бейби-бум не се ли чува?

    П.П. xD
    Магарето споделя:
    – Искам жена ми да ми изневери.
    – Защо?
    – За да мога да изглеждам като благороден елен…
     
    Последна редакция: 10.12.15
    Fifthavenuе и zahar4eto харесват това.
  13. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Селектираните елени ще може ли да си ги купуваме и продаваме на пазара ?
     
  14. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxDxD до тук с елените! Преселиха ги на Бахама! o_O След като станахме длъжници на БП със златните банани - ново 20! Активиране на селекцията на елени в храма на маймуните + текущ евент! :eek:
    Хм...Масово ще се развъждат магарета и риби...май :music:
     
    [[Fermerkaa]] и zahar4eto харесват това.
  15. Styx

    Styx Guest

    не. няма да бъдат пуснати на пазара.
    тази препратка ще бъде премахната утре с въвеждането на новото развъждане. селектирането на елени няма нищо общо с бахама.
     
    staraplanina харесва това.
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ааа, що ще си правят труда да я махат?! Могат да сложат и още - все така подвеждащи! ;)
     
    staraplanina харесва това.
  17. staraplanina

    staraplanina Прохождащ

    Поне ще има бейби бум!
     
    MARV3000 харесва това.
  18. Styx

    Styx Guest

    споко няма да се изискват златни банани за отключването на селекцията на елени.
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Разбрах те, съкровище (още одеве)! :inlove:
    Ама БП вече 4 години се мъча да ги разбера и...не успявам :oops:
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз вече спрях с опитите да ги разбера, Жу. Ще ми липсват старите клатушкащи се мотели, много ми бяха симпатични... Новият мотел от друга страна ми харесва че няма да разбутвам нивите, а и има регистър, което е много полезно мисля.
     
    [[Fermerkaa]] и MARV3000 харесват това.