Дискусия:"Празнична суетня"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.12.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nikineli

    nikineli Стажант

    Малко шишенца,моля!
     
  2. мама71

    мама71 Прохождащ

    Малко шишенца,моля!
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Разни хора разни цели разни идеали :)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. velislav

    velislav Стажант

    и аз много моля за малко шишенца!!!
    благодаря предварително
    nik finciii
     
  5. dandreeva

    dandreeva Стажант

    много моля за малко шишенца!
     
  6. aleks208

    aleks208 Прохождащ

    моля за шишенца aleks208,благодаря предварително
     
  7. daniandd70

    daniandd70 Стажант

    моля за шишенца
    предварително благодаря„
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Честно да си кажа, очаквах по-хубави награди от тез добитъчета:mad:, надявах се да се заредя с купони за техника, но само надеждата ми остана:mad::mad::mad:.
     
    velislav харесва това.
  9. добричка

    добричка Прохождащ

    имам нужда от помощ - не ми достигат 12 шишенца... помогнете при възможност.. благодаря ви!
     
  10. bubka87

    bubka87 Стажант

    gotovo
     
  11. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    По една зах. пръчка няма да ми стигне за да довърша куеста . Много тъпо да не падат предмети накрая ....
    П.П. След като си пратих нужните неща от другата ми ферма на стойност 100 ЛГ. и смелих всичко до точност и последния подарък не ми го отчете за Реда? Може ли някой да провери какво става. Да не стане така че да съм изхабил 100 ЛГ на вятъра? ID : 11468090
     
    Последна редакция: 28.12.15
  12. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Много изморителен и досаден куест. Повече няма да играя като видя, че изкачащи човечета раздават подаръци. Направих го целият, но не разбрах защо се казваше подаръци като нищо не ни подариха, а всичко си го изработихме. Въобще не разбрах от кое по колко ми "подариха".
     
    mell, MARV3000 и velislav харесват това.
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    има една непредадена пръчица и задачата не е завършена.Последната предадена пръчица е в 14:55:48.
    А това е времето когато е пусната въпросната последна пръчица да се мели:
    начало 14:56:34 - край 15:00:10

    Евента беше до 15:00 часа.
     
    Последна редакция: 28.12.15
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Куестът приключи.
    Какво ми хареса: анимацията на животинките, миличко се фръцкаха; възможността да започнеш да предаваш и играеш преди да си се набълбукал с изскачащи, т.е. бисквитните; помислено също така беше и за ниските нива, за които изскачащите са проблем.
    Какво не ми хареса: животинчетата се пречкаха, ама мноооооого, на ръчното обиране; задължението да избуташ всички задачи за да продължиш само с това, с което ти се иска; небалансирано разпределение на малките награди - безсмислената награда Валентинска саксия, почти никакви купони за помощна техника, даже и ЯМЧ и сандъци с инструменти почти никакво и т.н. Не ми хареса и това, че наградите се даваха бавно, освен че и макс. по 2 на едно поле. Може би по-удачно щеше да бъде да са например пингвини на основното, лисугери на пустото, мечоци на горската поляна, но да са повечко наведнъж. Отделно и на моменти при тъпченето на животинките с лакомства играта се претоварваше и скоростта на даване/получаване на подаръчета беше охлювско и се налагаше релогване.
    Какво спечелих от малките награди: 1 112 500 то, 923 500 тр то, 1 052 500 мп, 69 мими тор, 38 дървесна тор, 47 супер храна. 283 супер тор, 1 загадъчен Драко, 3 златни банана, 44 валентинска саксия, 4 ЯМЧ, 18 пинки пай, 9 сандък с инстурументи ХХЛ, 3 загадъчни Меконг, 29 загадъчни Тортуга, 4 купона 1 ч., 1 купон 3 ч., 3 купона 12 ч., 8 цъкалки Сладък мечок.
    Като цяло - не чак лоши награди, но очаквах повече купони, повечко цъкалки, повечко стръкчета, повечко ЯМЧ и пинки, повечко супер-храна.
    От загдъчните обори - ценното жълто производство за мляко (моля, подсетете отговорните нагоре в играта, че млякото отдавна расте по дърветата); от ферма стръкчетата - даже не помня какво за огрев беше; от бахамските стръкове - йерба мате ххл, папая ххл, манго ххл, пандан ххл, баобаб, амхерстия, ачачайру са заслужаващите внимание. (Сякаш на всички загадъчни процентът добри не беше на ниво.)

    Леко разочарована съм от куеста като цяло, имах по-големи очаквания, но бях набрала инерция и играх до край, иначе положените в началото усилия се обезсмисляха.
     
    mell, desi232, tani1980 и 2 други харесват това.
  15. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    техника 2х12 часа и 1х48 часа, 2 птицечовки и 1 ачачайру - е тЕ това са ми най-хубавите награди :mad::(-.-:cry:
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ами то 2та цитата са твои o_Oта кои са хората и идеалите не знамxD8)
     
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Имаха в предвид чи ти булка и на нюню си доволнаxD
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Торнадо73 каза:
    Ама тия мечки сигурно с немски коренxD над 300 храни им фърлих такава резачка скоро не е била саде 3 купона 10 стръка и 3х1 златни банани а да и няколко повторения на цъкалката xD
    Торнадо73 каза:
    Хубуу че го посвърших куестът съжалявам че го играх доста слаби награди пусна :)
    да открием приликите и разликитеxDo_Oбуря мъничко, ама целичко и работливо;)
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тъй де и у двата поста виждам по скоро не виждам кой знае какво дет да му се нарече хубава награда,куестът бе пинтииски,при теб е обратното сал банан дай и цъфтишxD
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а туй ли ти е мъката, че си цъфнал на 300 храни и без банан:(