Дискусия:"Празнична суетня"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.12.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Напротив - моля
     
  2. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    ЗДравейте, кой ще бъде така добър да помогне с 18 шишенца?
     
  3. 0246

    0246 Обитател

    Не е етично да оставите погрешна информация след началото на куеста, тъй като някои хора се опитват да планират, вместо просто да цъкат безцелно. Сега се оказват ненужни вече отворените ЯМЧ, стартирана техника, произведени растения, пръчки и какво ли не, тъй като след запълване на лентата, животните спират да се появяват или дори да продължат да се появяват - подаръците не могат да се ползват. Силно ме интересува кой как ще ме компенсира!
     
  4. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    За сега не са го променили и не мисля, че ще направят промяна. След запълване на всички ленти, се появяват всички животни (на горската поляна са по 2 от всеки вид) и можеш да ги храниш. Подаръците се получават. Понякога при обиране на подарък не се появява прозорец със спечелената награда,но това се случва много рядко.
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:кво разбра и кво предаде:eek:o_Oинфото във фая е едно към едно с това как върви евента и то още от първия ден точно след приключване могат да са хранят всичките на воля o_O:eek:
     
    Последна редакция: 27.12.15
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Хранете си животните на воля, подаръци ще дават. Инфото във фая си е вярно.
    Ако поради забавяне на играта с последната храна ви е позволило да нахраните повече от 1 животно, тогава излиза съобщение, че нямате достатъчно продукти. След рефреш това се оправя.
     
  7. 0246

    0246 Обитател

    При мен лисиците и мечките спряха да се появяват, след като запълних лентата, произведените пръчки си стоят и след рефреш, нищо не се е върнало, подаръците изчезнаха, преди да бъдат отворени. Явно в различните акаунти ситуацията е различна и тази в моя определено не ми се нрави
     
  8. borjo91

    borjo91 Стажант

    Здравейте . Започнах събитието по-късно с 2 дена и сега изоставам с шишенцата. Ако може да ми пратите ако имате излишно . Благодаря ви и весели празници.
     
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Е ... и аз не исках да приключвам с пингвините, но бях принудена. Животните се появяват пак след запълване и на 3те ленти.
    Запълни лентата на пингвините.
     
    Последна редакция: 27.12.15
  10. 0246

    0246 Обитател

    Сега разбирам. Да, пингвините определено са доста стиснати, исках да ги пропусна, но няма да стане явно. Благодаря за пояснението!
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хубуу че го посвърших куестът съжалявам че го играх доста слаби награди пусна :)
     
    desi232 харесва това.
  12. kle71985

    kle71985 Активен автор

  13. dnids

    dnids Младши експерт

  14. velislav

    velislav Стажант

    и аз много моля за шишенца
    благодаря предварително
    nik finciii
     
  15. dnids

    dnids Младши експерт

  16. kle71985

    kle71985 Активен автор

  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И аз ще помоля за малко шишенца; спечелих цъкалките и искам и редчето да взема, ама много шишенца трябват още.
    Благодаря и весели празници.
    ник - KARAKONJO
     
  18. gergo_85

    gergo_85 Стажант

    i az molq za 6i6enca blagodarq vi predvaritelno 6te pomogna i az
     
  19. gergo_85

    gergo_85 Стажант

  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен



    :eek:xD
     
    Последно редактирано от модератора: 27.12.15