Дискусия:"Празнична суетня"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.12.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Изненада сама себе си а xDxD
     
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ми...:oops:.....o_O:oops:
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Я да чуем :pxD... Щото иначе не вярвам ;).

    П.П. Ревях, че няма чатни - е, вече има. И се набълбуках с валентински саксии, но и стръкове дадоха мечоците, и вече цели 3 цъкалки. Сега ще порева, че още стискат купоните за пом. техника xD.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Искаш да ми осигуриш БАНани или БАНица за празниците?! :eek: Много мило, ама ще се въздържа 8)

    Щом ревът помага...ще се присъединя! :cry:
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Май не помага :cry:. Стиснати мечки. Спирам им лакомствата. Да ги видя как ще тропкат хорце xD.
    А, забравих да се похваля - от загадъчните обори се сдобих с особено ценното медопроизводство. Стръковете и те не бяха първа хубост - едно ачачайру, една скоруша, едно манго ххл и две финикови ххл е читавото (от 8 и 10 бр.). Още някакви бахамски имам неизлюпени, да повтасат малко ги оставям.

    П.П. Усп, ревът хвана декиш - едно купонче 12 ч. донесоха.
     
    Последна редакция: 23.12.15
    AIDA_78 харесва това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Този куест е гадост и зараза! И всичките от този тип - отвратителни! Това даване на подаръци е умопомрачително - стоиш и чакаш... То бива да ни възпитават в търпение, обаче това нещо тук няма развитие, само еднообразие, скука, нямат свършване тия подаръци. Ако може, предайте на мислителите. Иначе - за графичните дизайнери - шапка им свалям - поздравления! Вече ми се развали настроението тотално и утре ако ми е минало, ще давам подаръци.
     
    bubolina8 и iabulka харесват това.
  7. iabulka

    iabulka Прохождащ

    Точно така е. На всяко предаване пращам по една благословия на мислителите в немско. Те пробвали ли са го това предаване, преди да ни накарат ние да го правим? И да си кажа отсега - ако пак има такъв евент аз съм пас!
     
  8. desi232

    desi232 Посланик

    не ми се мисли какви са наградите,а още не съм започнала да меля xDo_O
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Три от цъкалките могат да се падат от малките подаръчета, от пингвините - Любителка на сладко, от лисугерите - Плодов лисик, от мечоците - Сладък мечок.
     
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    От мен имаш награда рогца за ломски пумпал xDxDxD
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    -.--.--.--.--.--.--.--.-:mad::mad::mad::mad::mad::mad:-.--.--.--.->:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:-.--.--.--.--.--.-как може на половината от бройките на курабиите да се появяват само два пингвина:mad::mad::mad::mad::mad:-.--.--.--.--.--.--.--.->:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Толкоз ич недей ги храни преди да имаш храна за останалите гадини инак големо чакане ш удариш.....а сетих се нищо не каза за мойта наградаxD
     
  13. olinka_90

    olinka_90 Активен автор

    Понеже няма дискусия за новогодишния календар публикувам тук резултати от днешните (24-ти декември) подаръци
    [​IMG]
    Дано да ви е полезно.
     
    ENERIDA харесва това.
  14. adibobi

    adibobi Напреднал

    малко е досадно спор няма, но аз едновременно храня и трите на бахама, там излизат от трите по две, нещата вървят, може да е по - бавно щото мелям и за трите, но поне не чакам. Хубави празници и нека бъдем по - успешни и по - добри!
     
  15. desi232

    desi232 Посланик

    нали второто животно се появява като нахраниш пингвина,аз от къде да знам че и трите ще са на едно поле-.-
     
    Торнадо73 харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Еми спри и ги нахрани вкупом като смелиш всичко :)
     
  17. desi232

    desi232 Посланик

    нямам много време да храня всички гадини на куп,много тъпо са го измислили
     
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Кат стигниш до мечкити са включа и аз чи нещо ма застърга стомахя xD
     
    desi232 харесва това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    вече съм стигнала-.->:(
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Пристигай с яденето ко не ми хареса мой изям теби:pxD
     
    desi232 харесва това.