Дискусия: Празник на реколтата

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 22.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Голям съм заплес еййй! Честито момичета и момчета, всички, които дръзнахте да се борите в топа без значение на кое място сте! Честито най-вече на успелите да се класират в топ 500 :D Благодаря за тръпката, към която ме побутнахте в този мой пръв топ. До някое време лудетината ме държа изкъсо ама после хукна нагоре и я изтървах от поглед xD Въпреки падането много се забавлявах благодарение на всички :D:inlove::D
     
    kakata13, -helixme4o-, Zlobara и 7 други харесват това.
  2. DAN63

    DAN63 Обитател

    9.193.441.885 е числото ти , аз все още ги виждам...
     
    DILQNADELI, FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    420 какво? Вече писах какво последно виждам като предадено.
    И хлопвам кепенците на форума, че имам още с реални неща да се занимавам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ти четеш ли ме? Преди края имаше пр. стоката не се отразяваше, питам дали е начислена стоката.не ме чети не те задължавам, мойте очи друго виждат на всеки пост след всеки само ти кълвеш от завист ли го правиш
     
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    пр. стоката не се отразяваше, питам дали е начислена стоката.не ме чети не те задължавам, мойте очи друго виждат на всеки пост след всеки само ти кълвеш от завист ли го правиш[/QUOTE]

    Не, не ти завиждам, няма за какво. xDxDxD Аз се справям и сама. xDxDxD

    Налага ми се, защото пишеш в темата. xDxDxD

    Проблем за всички участващи, върос на търпение, до утре, за да получим всички отговора. Нима мислиш, че ти си единствента "наливала" в последните минути?! xDxDxD
     
  6. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Искрени благодарности на Муши! Без нейна помощ щях да отпадна последния половин час. Може би въпреки всичко, пак не успях, но последните 10 минути ми свършиха парите.
    Поздравления на всички класирали се !
     
    mushnuk, Кобрелия, -helixme4o- и 5 други харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А защо днес не може да се види класирането ?
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Поздравления за всички БЪЛГАРИ и специални поздрави за моите съседи, макар, че днес не виждам класирането.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Класирането вече се вижда.
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не, не ти завиждам, няма за какво. xDxDxD Аз се справям и сама. xDxDxD


    Налага ми се, защото пишеш в темата. xDxDxD



    Проблем за всички участващи, върос на търпение, до утре, за да получим всички отговора. Нима мислиш, че ти си единствента "наливала" в последните минути?! xDxDxD[/QUOTE]
    Всеки твой пост друго крещи. След всеки изказал мнение тук в форума, ти злобно молиш и искаш да превличеш внимание. Колкото до мен, времето което ще ти обърна, ще го оценя на няма смисъл. От мен лек и успешен. Честито на всички нашенци, който се класираха, и на тези който опитаха. Аз се радвам, че влязах с 4 ферми класирани в ТОП- 3000. Още веднъж честито на всички и успех!!!
    Вижда се вече класацията....
     
  11. stefi56

    stefi56 Прохождащ

    Всеки твой пост друго крещи. След всеки изказал мнение тук в форума, ти злобно молиш и искаш да превличеш внимание. Колкото до мен, времето което ще ти обърна, ще го оценя на няма смисъл. От мен лек и успешен. Честито на всички нашенци, който се класираха, и на тези който опитаха. Аз се радвам, че влязах с 4 ферми класирани в ТОП- 3000. Още веднъж честито на всички и успех!!!

    Вижда се вече класацията....[/QUOTE]
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, Zlobara и още 1 човек харесват това.
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Тази година двойно се вдигна летвата за топ500- за догодина май със по малко от 8- 9 милиарда няма да може да се влезе във топ 500 :music:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    гледам от нашите с наляти 18-19 млрд е първия на 53 ниво лелеееее ... bluemagicion Браво на момчето!
    Обаче ако следващия топ иска 20 млрд за топ 500, май няма да го играя. Не се знае обаче, я камилата, я камиларя :D
    И добре сме се представили. Преброих 84 човека от нашите. Може да съм сбъркала в броенето, но се радвам, че сме много :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, bluemagicion и Кобрелия харесват това.
  14. габи

    габи Стажант

    къде е тази класация моля
     
    Последно редактирано от модератора: 30.11.22
  15. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    от менюто на събитията, кръгчето горе в ляво
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    топ.png
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Честито на всички български фермери, които влязоха в класирането, да сте живи и здрави, за да посрещаме с усмивка и веселие предстоящите празници !
     
    pineapple87, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Честито на всички, които се класираха в топ 3000 ! Поздравления за двете ми съседки, които участваха и се класираха достойно в надпреварата!
     
    pineapple87, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Много съжалявам но съобщението сега го получих, разбирам по написаното, чче си ми го писала вчера, но при мен сега долетя. Но да можех с нещо...
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Честито на всички спечелили и участвали в надпреварата!
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.