Дискусия: Празник на реколтата

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 22.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Проблемът с появяването на Катя Рижкова е разрешен, вече можете да я зарадвате с подаръче.
     
    .TAINNA., nasko9898 и nefertiti харесват това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Абе ние я радваме с подаръчета вече ама тя нас нещо не ни радва с нейните подаръчетаxD
     
    .TAINNA., nasko9898, Кобрелия и 4 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Зарадвах я над 30 пъти. ЛГ, супер храна, парти билет, фермерски монети не ми се паднаха, всичко друго ми се падна.
     
    .TAINNA. и nasko9898 харесват това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    xDxDxDАз я зарадвах над 60 и още няма гулдени, ти ще почакаш на опашката след мен си ...
     
    bubolina_8, kakata13 и .water. харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    ХУбаво де, за теб ЛГ, за мен сандъчетата с бонуси, пу-пу-пу.
    :p:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Става има сделка, че с тоя случаен принцип :p
     
    .TAINNA., kakata13 и buba62 харесват това.
  7. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Колко бяха лимитите за ТО за топ 500, топ 1000 и топ 3000 миналата година?
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Пастора

    Пастора Стажант

    https://board-de.farmerama.com/threads/herbstfest-ii-top-3000.110143/#post-5135947

    въпрос към админите-
    Има ли смисъл играчи, заловени в ползване на програми да участват в класацията предвид константната политика на БП?
     
    pineapple87 харесва това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Кошницата която получаваме от Катето , може ли да се предава или първо трябва да се смели с другите продукти в мелницата.Тя един вид е основа, но ако не я смеля мога ли да я предавам?
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    А каква кошница получаваш от Катето? ;):)
    Щото на мен понякога ми дава Дървена решетъчна каса, която може да се предава в топа, както и есенният кестен, тиквичката "Патисон" и т.н. След като отключиш участието в топ3000, при предаване ще ги виждаш в раздел "Предмети за събитието".
    А стойността, с която ще могат да се предават, е посочена в инфото - точно това е базовата ст-ст.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA., nefertiti и лудакрава1 харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Карай бе жено, в просъницата сутринта съм го определила като кошница и тъй ще си отидеxD Благодаря , щото няма да меля та им се чудих.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], .water. и 2 други харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    След 5-6 часа трябва да има вече гонка, споделете кой колко мисли да налее и дали ще се бори за топ 500...
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако си спомняшп миналата година дисквалифицираха и блокираха играчи с ботове преди самото събитие. За тази година нямам представа, нямаме никакви указания по темата, а и нас не ни касае. Те си имат екип, който се занимава и само те си знаят. Аз лично като играч ще вложа нещо в топа, без да се напрягам, ей тъй, само за сандъците.
     
    червената_шапчица, .TAINNA. и .water. харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    А аз искам само да добавя(извинявам се не съм Админ), че въпросните играчи бяха точно на време отблокирани за да могат да участват в топа;)
     
    червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да, бяха блокирани за 5 дни и успяха да се включат някои...
     
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вече има топаджия!!! Дали и в топ 3000 имаме шанс тая година:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    dedoto харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Добре де трябва ли да сме завършили събитието ,за да виждаме топа преди май не беше така аз не виждам играчи в топа?
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Имаше един сега и аз не го виждам не знам какво стана имаше налял 3мил и 500 някъде Кобрелия да каже какво стана
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не е необходимо да са завършени основните задачи. Цъкваш върху купата и виждаш класацията.
    Приятна игра!
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Имам предадена стока за 2 милярда а не ми я изписва моля за проверка DILQNADELI ID: 47932786...иначе 85 сандъка сребро са ми в инвентара и огнена следа1 49 броя
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.