Събитие Дискусия :"Празненство с фондю"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И на мен не ми върви по ноти,
    но от две грозни Мопи
    две Шийли си докарах
    и розов обор си издокарах...:p
     
    mushnuk харесва това.
  2. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    Супер сте от БП. Можеше и по-мини да е този Бейби бум. Ми трябваше да го пуснете само за час и то 03:00 до 04:00 през нощта.
    Ама да не ви се бъркам, вие си знаете. Продавайте си кошниците, икономиката да не куца.
     
    MARV3000 харесва това.
  3. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не се ядосвай, през почивните дни ще пуснат нормален.
     
    MARV3000 харесва това.
  4. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Муши,че то тоя пуяк ти е излязал платинен - 28 000 000 и кусур отгоре
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми то и да го купя няма да е по-евтино - а и предлагане няма, танцуващата пуйка вчера се предлагаше за 15 мил., прави сметка. Със сигурност над 25 мил. не ми е излязъл.
     
  6. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Е да, то пък нали и диваци наи-малко ти е давало , пък и някой танцьорка ако се падне - направо си отива на далавера:)
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами веднъж ми прескочи до танцьорка, достатъчно беше. Но друг път от това количество 2х ми е прескачало. Но аз си бях доволна. Мисля, че това е най-важното. Който може по-лесно и по-евтино - халал да му е, при мен така се получава, така действам.
     
  8. Галфон

    Галфон Кандидат за признание

    най-доброто за днес
    [​IMG]
     
    jundra, -helixme4o-, sm0uk3r71 и 5 други харесват това.
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]


    Ударих кьоравото xD
     
    jundra, -helixme4o-, sm0uk3r71 и 4 други харесват това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да ти е честит!
    Нямам нищо против да го продадеш за максимално възможната цена при нас в момента :p:p:p.

    П.П. Не можах да се стърпя и да си опитам късмета по-начин, който избягвам да прилагам. Ама може би защото се бях примирила, че ще гризна дръвцето, късметът ме споходи:
    [​IMG]

    За този ББ, даже за този месец, спирам да си играя със съдбата при селектиране.
     
    Последна редакция: 26.2.16
    jundra, ENERIDA и desi232 харесват това.
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    В момента цената е много ниска и няма да продавам по- голямо от мускетар , даже ми минават мисли за розово производство на сиренце.
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И правилно, а на мен и мускетар ми свиди да продам. Доста дебнах и купих някой мускетар докато станаха 500 хил. От там насетне ни бих продала, ни бих купила. Но всеки знае себе си. Аз слабост към розови обори и производства нямам, нямам твоята дилема. А и се закачах за компютърната...
    :);):)
     
  13. desi232

    desi232 Посланик

  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ами сега продавам мускетари, като ги хванах на 0,10 на 840 000 не е зле.
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И на този ББум няма с какво да се похваля:mad:, опитах всички животни, прилагах всичко научено във времето, но уви, не прескача и не прескача:mad::mad::mad:, доста храна изхабих, и животинките си заминаха, сега да запрятам ръкави и да възвърна загубитеxD.
    Успех на всички!
     
  16. 6ooko6

    6ooko6 Прохождащ

  17. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    [​IMG]

    И при мен дърво този път,от толкова опухана храна това ми беше най-големия скок:mad:.
     
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    xDxDxD
     
  19. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Айде кат са хилиш дай да видиме твойте постижения 8)xD,дали има и 2 прескока ми е чудно:D;)
     
  20. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    xDxDxD