Дискусия: Празненство за рождения ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 19.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Странно в странство има по различни картинки за този евент, има дървен дансинг, животни с парти шапки и конфети, празнична украса и торта със свещички, а голата истина съвсем друга и буквално гола . Сваляш прозореца със задаачите долу и ето ти пуст пейзаж, само гръмкото название остава o_O:cry:o_O Дали пък не бързам прекалено? Имаше слух за подарък и редче по случай 11 РД, дано се окаже верен, че иначе много "постно" празненство.
     
    Последна редакция: 24.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Създай си и ти :p.
    След като е изпълнена някоя задача - цъкни върху нея, и даденият елемент се визуализира на пустия пейзаж.
     
    gigi_421, ka-linka и tanyamery харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аха, виж ти - изненада :D:inlove:
     
    Bamze, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих. За мен събитието беше ненатоварващо, изиграно със спокойно тепмо и с прилични награди.
    Облачетата са страшно сладурски :inlove:.
     
    -mairon, Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз изиграх квеста напълно. Вихрих се и на фламенко фиестата, и в балната зала и на кънтри партито.:p
    Лежерно и приятно беше да се изиграе това събитие, заедно със съпътстващия го квест в Читалището.
    Наградите за мен бяха добри, наградните точки ми позволиха да напредна със сезона. Редичката си я бива!
    Хубава забава пожелавам на всички, които имат да довършват това празненство и Честит рожден ден на играта и екипа й!:D:D:D
     
    axmara, gigi_421, .TAINNA. и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.