Дискусия: Поредица от куестове „Зимна приказка“

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    335 къщурки още ми трябват за третия ъп, като гледам времето, може от утре да мина на обори само на Бахата. От останалите задачи - каквото мога. Бера оборите по 3 пъти на ден, но си нямам много харита, та не излизат на 100% къщички.
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  2. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Трите ъпа са взети.Още три бранета на бахата и куеста е приключен:music:.
    Май ще трябва да чета раздел официални известия,че кода за коледния бонус докато го видя е изтекълxD.
    Играта си е игра но са празници,обърнете внимание на най близките си!
    Весели Празници! :D
     
    Последна редакция: 27.12.19
    kakata13, milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    събрах къщичките.не беше чак толкова сложно.само дето се вайках толкова.
     
    kakata13, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вчера затворих и тази страница. Сложих чувала за стотинките. Много къщички останаха, много захар, много хрупане пада :D
     
    -niksan-, arseniq1, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  5. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Без да си давам никакъв зор задачата...от два дни играех само с полето на бахата там има коали....в другото гледах котки жълти...останаха 2 задачи ама не са ми толкова спешни,но имам време...взех и основния трофей като цяло съм мн доволна не съм се напъвала грам за да минавам задачите...Благодаря за хубавите подаръци весела Коледа и Щастлива Нова Година на всички:):inlove:
     
    kakata13, mimi123123456, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Само за статистиката имам 920 излишни хрупкави къщички до тази сутрин. Весело посрещане довечера на Новата 2020 година!
     
    .TAINNA., arseniq1 и kakata13 харесват това.