Дискусия: Поредица от куестове „Зимна приказка“

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Зимна приказка
    (поредица от седмични куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :oops::oops::oops: на срама попадам в плен,
    но...и тоя път - без мен! 8)

    И нека за добричките "дечица"
    месецът да тръгне по водица! :)

    Светли празници желая!
    Здраве като има, на другото намира се колая :)
     
    мартина2000, SKATAVKATA, cecomania и 15 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Като гледам май от доста време не играеш задачиxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Толкова много искат, а толкова малко дават:mad:, заслужава ли се да се играе?
     
    SKATAVKATA, pepa551, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако играеш на цъккалки си заслужава.
    Проценти дава.Аз ще играя:)
     
    SKATAVKATA, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На първо четене по диагонал, май ще удължа почивката до след празниците :p
     
    SKATAVKATA, лудакрава1, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    За 40% повече, цял месец, да ми се мотат обори и производства из фермата, да сменям и полета ... е немога да го изтърпя. За сега и аз почивам.
     
    -mairon, ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA и 3 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играчи който имат навсякъде клопки могат да кажат тези 40 процента колко точки правят на обиране повече или колко милиона точки повече?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Имам цъкалки само на полета, където не се сее, нямам нищо против процентите, но като гледам колко производства искат, свят ми се завива.
     
    SKATAVKATA, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не всичко е задължително да се играе и предава,без това ще трябват ръкавици да изкачат и ще си ги произвеждаме нещата:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    категорично пас
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, kismit и 4 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    хареса ми да почивам и да играя както искам и когато искам :D Процентите ... да се кротнат малко. Да имаме сили и за след празниците ;)
     
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА, shiky и 7 други харесват това.
  13. kakata13

    kakata13 Ветеран

    заради спорта ще потичам:)
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колко усложняват игра да събираш ъпгрейди ,после място да заема по полето за любимци:cry:
    Всичко това можеше да се направи в един ред да са тези проценти;):)
     
    Последна редакция: 3.12.19
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky и SKATAVKATA харесват това.
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На полето за любимци може да съкращаваш времето им, за редове такава възможност няма.
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Дори да съкращаваш времето никаква полза,защото няма да ставаш посреднош да обираш след два дена цъкалките.
    Аз винаги обирам когато и редовете са готови да активирам тези кйто ми дават проценти.
    Всичко съм го премислял,за това веднъж в деня обирам цветни градини и полето на духове.
    От редовете който можеш да съкратиш ползата е че намаляваш времето на любимците и така не гониш секундата.
    Но ако реда е готов за 22 часа е много удобен,не като тези редове на 24 часа 72 часа
    който някой ден не ги обирам,поради причина че нямам време да цепя секундата.
     
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Редовете даващи проценти са на различни интервали, най-продължителния ли чакаш? :) ... Полза няма, за тези, които влизат във фермите си веднъж дневно или на по-големи интервали. За мен не представлява трудност да се логна 2-3 пъти в денонощие. Не знам какво си премислял, но ефект има и то достатъчен, че да си заслужава упражнението. Не ми се прави математическа презентация за да те убеждавам, проверено е на практика! :)
     
  18. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Рядко пропускам събития, но това категорично го пропускам. Мразя да произвеждам за време, защото това означава освен другите неудобства и изискването да съм на разположение към точен час, което не винаги е възможно. Така че почивка:music::music::music:....
    ...Слънцето изгрява сутрин за да ма види, вечер го спъждам, за да си утиди!
     
    stanimiriliev, ПЕПЕЛЯШКА, shiky и 2 други харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не чакам най продължителния.Обирам всяка сутрин преди7 часа.
    Кой когато е готов го активирам,преди обиране.Например една цъкалка която ми дава 300 ТО. Тази цъкалка е къща на хвърчащия заек, при обиране на любимци и активиране на редоваета дава до 12500 ТО сметни колко процента са това,Имам си стратегия изработена.Която за момента работи перфектно:):)
    Единственото хубаво от редовете който намалява времето е като активирам редовете за намаляване на цъкалките е това че калинките место 10 пъти да ги активирам на месец ги активирам 15 пъти в месеца.
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз с теб за читалището споря ли? Въпреки, че не се занимавам основно и единствено с ТО, все си мисля, че в тази област имам малко повече опит от теб.