Дискусия: Поредица от куестове "Завръщане в миналото"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 9.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. стефи_27

    стефи_27 Подрастващ автор

    Благодаря:):)
    Приятна вечер:):)
    Накрая ще видя колко не ми достигат и ще си ги наваксам от реда:):)
     
    mushnu4ka харесва това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Мале, мале....взе че ми се пръкна мравчица.....ех ех, сега и ако от реката, дето минава през фермата доплува и риби кутии, комплекта ще е пълен :)

    Нищо няма да разбутвам на острова, На водопадите - дървета, на плантацията и дъждовната гора - от всичко - дървета, обори, производства и растения...по 60бр да падат от 3те места, с 2 пъти косене трябва да се съберат...
     
    SKATAVKATA, pepa551, choko_59 и 7 други харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    мерси диване ще берем още веднъж ко да правим :cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз ги ъпвах снощи и сега гледам че дава само по едно!Другото ми седи в менюто :inlove:,защо не се е ъпнало?
    9лг едни цайси ли са?
     
    dedoto харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Само мога да предполагам защо - по-бавен интернет, бързо излизане от играта и др.под.
    Да, 1 цайси бяха 9 лг. 2 - 17. (Предай обаче колкото имаш и плати само са недостигащата бройка.)
     
    bubolina8 харесва това.
  6. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Чудя се струва ли си да плащам за тази сова,интернета ми беше бавен!
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ти ще си прецениш можеш или не можеш да си го позволиш.
    (Но и с 1 ъп по-малко пак ще имаш +% точки, да, по-малко, но все пак ще имаш бонус.)
     
    bubolina8 харесва това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключени и четирите куеста с всички задачи. Даже останаха очила, тотеми и картички.
     
    dedoto, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  9. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Още 5-6 часа и го приключвам. 115 тотема ми остават. Това сагуаро върши чудеса... 170 бр. от поле, докато от тъпите дървета само 65 бр. Нищо, чукча си отмъсти, чукча подготвен....
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    досвидя ми да си махна яванските ябълки от двете полета и резултата е налице по 60-65 тотема от поле а от половин поле сагуаро -80.даа ще ги направя пак но ще разбутам всичко.ще си закача една обеца на ухото за в бъдеще.
     
    SKATAVKATA, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  11. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Оше 50 тотема и приключвам.А за последния ъп, аз не съм сигурен дали да го слагам.Без него +50% за пет часа при ставаща цъкалка на всеки шест,това си е оферта.;)
    Докато с последният ъп +60% за 8часа но цъкалката ти е след 24часа.
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами ти си знаеш кое ти носи най-много точки и през какъв интервал. И си преценяваш кое е изгодно за твоята фермичка.
    (В момента най-добрите цъкалки, които са и източник на доста точки, са с бране веднъж дневно.)
     
    gimitko и .TAINNA. харесват това.
  13. -igrata99-

    -igrata99- Подрастващ автор

    Здравейте, ако може да помоля някой да ми прати някое тотемче че за 10-15 май няма да си взема ъпа
    пп: Успях, благодаря на всички
     
    Последна редакция: 14.1.20