Дискусия: Поредица от куестове "Завръщане в миналото"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 9.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Минах го с розите, без проблем. Ама на... оборите до един ги махнах, сега пак ще ги слагам без основното... луда работа.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Връщат ни в миналото, та да си припомним малко :). Спомняте ли си тея стари плевели, дето ги садим сега, как изникваха при необиране на посевите след определено време /май беше 24 ч. след узряването, но може и да греша/:)
    Та, в този ред на мисли, добре че не завърнаха от миналото /в събитието/ и наводняването на полетата xD, голям смях щеше да е xD- влагаш СТ, Мими тор, уцелил си някакв плевня, влизаш да береш с голямата кошница и..... изненадаааа - една четвърт от продукцията е съсипана от дъждовете xD
     
    .TAINNA., dedoto и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. ТИН

    ТИН Обитател

    Не им напомняйте за наводненията , че ще ги пуснат и тях .
     
    SKATAVKATA, .TAINNA., milena7004 и още 1 човек харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Каквото трябва да чуят не успяват, но това, което не искаме, го чуват:mad:, наистина така изглеждаха плевелите навремето.
     
    SKATAVKATA, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Двата ъпа ги гушнах, ще ме мине и без мармоти. Толкова за днес, да започва следващият....
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    :D:D:D помня и двата варианта, помня как оставяхме полетата незасяти, докато ни няма, за да не плащаме после за чистене на плевели и локви xDxDxD помня и времето, когато плодородните полета се плащаха, за да ги наредиш и се плащаше за разрушаването им и смяна с малки :wuerg:xD
    А куеста още едно обиране и е готов ;)
     
    SKATAVKATA, -helixme4o-, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    моля за проверка губят ми се един чифт очилаo_Oид 3688714
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    абе кое ти са губи аз виждам всичко точно 2 броя. Бъркам ли?
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. riomde

    riomde Активен автор

    ИД: 11204618
    И при мен се случва нещо, уж обирахредовно Ерла, 1 чифт очила ми трябват да завърша, защо ли?
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз мисля, че трябва да са три :eek:снощи играх 3 задача диамант с лг и останаха 1 чифт, плевнята на Ерла IV я обрах зарана тя дава уж два чифта и 2+1 е 3, ама имам 2 третия бегал
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моята даде 2 чифта сабалям. Но снощи като ъпвах ми правеше проблем, уж бях сложила 2 ъпа, ама реших да проверя и се оказа, че 1 си стои в менюто. Добре, че проверих. (Че ми се свиди да дам 9 лг xD.)
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ванче, първото обиране на яйцето, след 1я час не дава очила. Имаш 4 обрани +1 подарък=5, предала си 3 остават 2.
    По същия начин. Първо обиране не дава очила.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Хилядата картички за утре са готови. Очилата, с които да ги надпиша, ще са налице утре сутрин. Остава да видим тотемите как ще изскачат.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  14. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мистър Пинки тоз път готов! Чукча не ще го изненадат повече, чукча отмъсти... предвидливо засади Сагуаро на дъждовната. Ама на кристалните какво, каквооо-о... дървета или пак Сагуаро. То се е видяло че дрисливият тотем няма да го използваме пълноценно! О, БП колко сте щедри, мам.а ви!
     
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    При мен там са папагалски, менажерии и манифактури... нямам намерения да размествам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Чукча ще пробва с дървета.
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не съм съгласна:)нз колко обирания са, но очила имах да свърша снощи куеста в 3 зад диамант предадох патките и нарочно платих 9 лг вместо да фърля очилата с цел да не въртя 3 обирания утре и да не вися довечера мислех да приключа с две бранета утре заран и утре вечер, ама очилата бегаха :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Това е при мен:
    2020-01-10 16:54:20 - Яйце на Ерла - първо обиране
    2020-01-11 07:39:00 - Плевнята на Ерла - 1
    2020-01-11 15:45:28 - Плевнята на Ерла II - 1
    2020-01-12 07:00:47 - Плевнята на Ерла IV - 2
    и преди малко
    2020-01-12 15:03:04 - Плевнята на Ерла IV - 2
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. стефи_27

    стефи_27 Подрастващ автор

    Здравейте искам да попитам от мигновено поникване ако се активира ще изкачат ли стари картички?
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, стари картички изскачат през 4-те дни на събитието.
     
    .TAINNA. и стефи_27 харесват това.