Дискусия: Поредица от куестове "Завръщане в миналото"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 9.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ъпове да взема не ще мога всъде,
    но да ставам по нощѝте (в 6) - няма да го бъде!!!
    Додето и да стигна - все ще е файда.
    Отколе не се впрягам на всяка цена.
    Макар че.....гадничко е - да! :wuerg:

    Според мен - ще може,
    според официоза - тоже :p
     
    -dd76-, tanyamery, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Картички ще изскачат през четирите дни (марш да четеш ФАЯ), т.е. няма значение кога ще ги събереш.

    Не е необходимо. С бране на цъкалката сутрин и вечер се успява. (Но не забравяй и при всяко бране да й кишиш новите ъпове.)

    П.П. С две полета тръстика се справих с картичките. Незадължителната за ъпа задача с очила я пропускам.
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тъй верно, господин старшинка, на бегом и чета xDxDxD ПрУпуЩила съм отдолЕ със звездичката, щот чета бръже :inlove::inlove::inlove:
     
    tanyamery, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Пфу, късно видях, че срещу 1 ЛГ можело да се пропусне единият час зреене на яйцето xD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Сутрин?! В почивните дни?
    Знаеш кога е за мене, нали? xDxD

    На забравянето (в играта) също съм царица,
    въпреки, че на ме - Убавица xDxDxD

    Аз пък без да искам го нацелих ;)
    От любопитство дзакнах (обикновено бягам като дявол от тамян от такина опции) и спечелих :D
     
    -dd76-, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Хайде ако обичаш да не говориш от мое име какви желания имам бъди така добър какво искам аз го знам само и единствено аз.Мисля ,че ако имаш желание можеш да отговориш без да обиждаш ако не просто игнорираш.
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Че и на обидена се прави... Добре, че не написах това, което ми е на езика!
     
    Каспаретка харесва това.
  8. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Добър вечер имам питане, втора задача диамантено усилие се иска 1бр, очила ,но може да се мине и за 9 гулдена та въпроса ми е ако го мина с гулдени ще запазя ли подаръчната бройка очила?Предварително благодаря.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако минеш с лг, няма да ти вземе очила.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDще дойдеш на мойтаxD

    тъй го минах
     
    Последно редактирано от модератора: 10.1.20
    .TAINNA. харесва това.
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    От рози дали ще се падат добре тез проклети картички, само те са ми облагородени напълно.. че нещо от оборите ми куца. Имаше ли нещо за ядене... за рози да им намаля времето още, че утре от 7 до 1:30 няма да мога да обирам
     
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Не знам какво ви притесняват падащите...от еделвайс 2 полета и половина - 440 картички...3 дена така и са събрани с по 1 косене на ден....и като се вземе под внимание, че на основното утре ще има растение за събитието, ще има повече косене, проблем със събирането няма да има :)

    ''Цаките'' са малко криминални :D, ама и тях ще ги хванем ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    извор на живота и елексир на живота
     
    .TAINNA. и The.Farm харесват това.
  14. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Еделвайс, Еделвайс... ама когато стигна 139 ниво тогава, сега съм още на 108-мо. Така че всеки прави най доброто което може и с което разполага. Добре че имам малко харита, ама и с тях жив зян. И то от менажерии и дългочасови обори...

    Аве каква стана тя... уж трябваше да се възползваме максимално от тъпият им сезонен ВРЕМЕНЕН трофей, а те и това няма да ни оставят. Така се зарадвах че 6 дена ще има малко спокойствие и само обиране на животни и макар и временно даваща +1 жив. проклетата им цъкалка, пак се радвах, но сега трябва да ги махам. Явно растенията ще дават повече от тези тъпи картички.
    Благодаря Ви БП, ама сте големи К.А.В.А.Л.И. Как не ви е срам ве, мизерници.
     
    Последна редакция: 10.1.20
    .TAINNA., -dd76-, Самардапа и още 1 човек харесват това.
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако имаш редът "Поредица парти билет 1", можеш да увеличиш скоростта на производство на цветята (розите) с 10%.
     
    .TAINNA. и The.Farm харесват това.
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Той беше онзи с пеещите цветя нали имам го
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Същият, да
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За 24 часа се върнах назад във времето, когато Нова Година се честитеше с картички, боже, горките пощальони, чантите им преливаха от писма:music:, успях с първия куест, дано и другите минат такаxD:p.
    УСПЕХ
     
    .TAINNA., dedoto и kakata13 харесват това.
  19. bella-d64

    bella-d64 Прохождащ

    Моля,помогнете с писъмцата

    картичките имам предвид
     
    Последно редактирано от модератора: 11.1.20
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз като ДъФарм исках максимално да използвам бързите работилници и +1 бр. животни от сезонният трофей, но от тях излитат толкова малко картички, че явно се налага да се преориентирам. Иначе хиляда и..... картички са мечта.
     
    .TAINNA. и The.Farm харесват това.