Дискусия: Полярно парти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
     
    Bamze харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Най добре с мигновенно поникване,от 44 полета изкачат по 44 броя от трито вида изкачащи.
    С 200 супер тор си набавих всичко което не ми достигаше.
     
    tanyamery и Bamze харесват това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Само да напомня, че другият вариант освен мигновеното поникване, е селектирането./за тези, които не могат да правят мигновено поникване като мен/.Пробвах го и дава добри резултати - от 132 селекции даде 116 изскачащи, съответно - 69 конуса и 47 сламки. Вижда ми се прилично.
    Късмет с изскачащите!
     
    -niksan-, milena7004 и tanyamery харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Я да се подредя и аз при недоволните. Защо ме карат сега да избирам - 4 Пиколо и Ледоразбивач или 5 Пиколо! Май клоня към първото, ще видя. Цъкалката е примамлива с тези си параметри.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Въобще не се чудих :). Ледоразбивачът беше първото нещо, което взех от магазина, а после и 4-те Пиколо. По-добре така, отколкото още един Мечо xD, a пък и токените си взех, останаха 182 монетки за нещо друго ;) .
    Пробвах на една малка ферма с дървета - шансът за падане на сламки от тях е доста по-добър, отколкото от растения, та на който са му кът СХ и СТ, може и дървета да бучне.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, tanyamery и 4 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    взех морските тюлени, ледоразбивач, 4 пиколо, токените и с останалото едно СТ и 2 мими. Останаха 2 монети подарък за БП xD
     
    ka-linka харесва това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    [​IMG]
    Сутринта съм спрял да сея до сега още колко растение щях да имам и колко звезди да взема:cry:
     
    .TAINNA., tanyamery, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при мен за набавянето на сламки, помогнаха дърветата.
     
    Bamze харесва това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Най-сетне и това е приключено, проточи се, но не ми се хабеше супер тор или бонуси.
    От сандъците Пиколо ми се падна Подаръчен пакет, предоволна съм, другото не е много интересно, но лошо не е, няма Термални... или Вълшебно дърво или Моята Мечо.
     
    Последна редакция: 13.12.21
    nasko9898 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.