Дискусия: Под звездно канапе

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. koteto9

    koteto9 Старейшина

    не няма ги2 нз какво става ама ги няма
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами предадени са трите смелени тази сутрин. И няма губещи се - 17 смелени и 17 предадени. Остават ти само 3 задачи (3 телескопа) за изпълнение. Две в I-ва част и една в III-та част.
     
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Наредих редчето. Спокойно беше събитието, изиграх го без юркане и притеснения.

    Ама споменатият от теб предмет действа само 1 седмица след края на сезона, от който е спечелен ;). После пак до редовете ще опреш xD.
     
    Последна редакция: 25.4.21
    Кобрелия, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо ли при някой събития изнемогваме за изскачащи, а при други приключваме с 700 + и нагоре... .....
     
    лудакрава1 харесва това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    И аз като Буба бера веднъж сутрин каквото е узряло със зеленото флагче, там са само редове даващи %ТО и разбира се каквото е готово от останалите редове.Ако се сетя пазя кестеновия и другия ред ако не каквото такова.И без това декорациите ми не стават за бране два пъти ,а и вечер често забравям да се обирам или се сещам по никое време.
     
    -dd76- и .TAINNA. харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вчера като почна залогът е голям, исках да активирам сувенира бойдисано яйце,сутринта комбайна го е обрал.Тази сутрин исках да го използвам ,за мигновено,но изненада,няма 5 процента върху супер торта.Бях го пробвал и действаше преди 5 дена тогава действаше на мигновено поникване.Снощи активирах единия ред,не направих правилна сметка за изкачащи. Сутринта му изтека времето на действие,със сувенира ударих на камък,другите два ред ще ми са готови утре сутринта,за това няма да приключа със задачата днеска
    Какво става пак се подигравате с играчите:cry:
    Какакво стана със сувенира?
     
    Последна редакция: 29.4.21
    лудакрава1 харесва това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мисля, че действа само 5 или 7 дни след приключването на Сезона.След това е просто цъкалка.
     
    [[Fermerkaa]], milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Толкова ли не може да е оставят за постоянно в играта.
    Цял месец предаваш ,играеш задачи за точки за сезона,за 5 дена.През това време може и да не разсяваш.
    Както се подиграха със сезонната купа,цяла година играеш всички сезони,накрая цъкалка само.
    Нямам думи просто:cry:
     
    ..koni.., milena7004, dedoto и още 1 човек харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ше са в преразход не може xD
     
    [[Fermerkaa]], danka5656, dedoto и още 1 човек харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Редът е преместен от "Поредици с предмети" в "Други поредици", т.е. -niksan- трябва да почерпи, а екипа да съобщава такива промени. :)

    P.S. И в тази връзка да попитам, защо не преместят и "Мистерията на билките" III-2, за да няма изключения?
     
    Bamze, лудакрава1, -dd76- и 3 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Снощи ми направи впечатление .защото го изтрих ,след това като го сложих си остана в зелените знаменца,тази вечер пак щях да гледам по внимателно.
    Трябва да си искаме ;):)
     
    Bamze, -dd76- и .TAINNA. харесват това.