Дискусия: Подготовка за рожден ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Вече пет минути се мъча да използвам по един щолен и самата невинност ужас.:mad:
     
    FrozenKiss харесва това.
  2. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Предполагам, че така ще е- влизат едновременно ( или се опитват да влезнат) много играчи и системата не издържа. Ще трябва да си направим график за влизане;):p.
     
    .water., лудакрава1, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Половин час ми отне изяждането на два продукта, обиране и освобождаване място за Харитата, рефреш, обиране и засяване на растението на едно поле само.За пустото не ми останаха нерви.И забелязах че при ръчно обиране и каквото и да е действие има разминаване със 3 сек. между действие на мишката и реагиране на играта, също така не визуализира правилната бройка на изскачащите.
     
  4. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    е как ще издържат сървърите,като са китайски ментета
     
    dedoto, .water., лудакрава1 и 6 други харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нищо ново под слънцето, все по-зле става, фал при започване на евента, както винаги.
    Хора от БП, кажете все така ли ще е, няма ли да стане както преди?
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Колелото неочаквано се отчете много добре - три реколти и приключвам с растението.
     
    gigi_421 и лудакрава1 харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Съвсем изпростяха с тези награди в евентите...4ФМ,24СХ и тем подобни.Не знам точно кой умник ги мисли и ако са 5фм и 25сх кво ше станеo_O
     
    -helixme4o-, ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  8. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    А аз се чудя защо на мен не ми пуска нищо съществено:):p
     
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Ето ме и мен, барабар Петко с мъжете - ще играя, дано да е с кеф! Изпуснах фал старта и закъснях с цял ден, но колкото направя -толкова. Пожелавам на всички ни повече приятна игра, отколкото изнервяща! Дано!:):):)
     
    tanyamery и gigi_421 харесват това.
  10. SEVERINA-SV

    SEVERINA-SV Стажант

    Защо не мога да предам на първата стъпка? Иска зелен подарък 3 броя - имам ги, а като натисна за предаване ми иска син ?
    Моля за помощ.
    ID: 12929789
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е за проверка.

    П.П. Проверката показва, че при теб 1 стъпка е изпълнена. Затова иска 3 сини - вече за 2-ра стъпка.
     
    Последна редакция: 14.1.21
  12. SEVERINA-SV

    SEVERINA-SV Стажант

    Благодаря! Зелените стояха като непредадени, сега вече ги няма.
     
    mushnu4ka харесва това.
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    Бавничко напредвам. Не съм си играла с колелото, парти билети нямам много и ги пазя за нещо по-сложно, бустери имам, но също ги пазя, за това събитие не си струва да ги хабя.
    Освен това съм доволна от рециклатора, най-сетне събрах монетки за калинката. Сега обаче ще трябва да събирам за следваща част на игрището, предметите от това събитие ще ми запълнят празните местенца, ще трябва разширение, а не е евтино по моите разбирания и моето количество налични фермерски монетки.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Много бройки и никаква далавера от колелото, извъртях около 200 врътки тези дни - едно +1, не го броя. Сега започвам деветките, чакат и лилавите... А цъкалчиците ми харесват :(
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    Такъв автогол си вкарах !!! >:(Обърках вида подарък в мелницата - трябваше да смеля син подарък, а завъртях лилав. При това 2 броя! :mad:Няма що, отиде ми ресурса, даже не знам дали ще успея да ги употребя лилавите подаръци, дали ще стигна до тях, ама нейсе!!!
    Затова внимавайте, гледайте добре какво и как въртите в мелницата!;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Споойно последните два подаръка са два лилави който се предават.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо ли ми се струва че за тези ножички ще трябва да си играя с моментното поникване........ :sleepy:
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Според мен няма да ти се наложи, аз вече съм събрала изскачащите, растенията не стигат. Докато набавих растенията за зелените кутии се събраха изскачащи за сините и обратно.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  19. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз приключих, раздадох подаръците, взех наградите и сега ще видя къде да сложа цъкалките.:) Успех на всички. Мисля, че за времето,което има до края, могат да се съберат изскачащите.:)
     
    [[Fermerkaa]], ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз приключих снощи. Отдавам се 3 дена на растенийца за читалището. ;)
    Успех на играещите! :)
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.