Дискусия: Подводна морска обиколка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.2.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. panairi

    panairi Стажант

    търся акули на пазара и не намирам, не може ли да се купуват/ продават?
    не стига че не позволяваше да се сложи обор, след като обявиха че ще има предстояща селекция на акули, сега и това...
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отвори статуята за акулите в древния маймунски храм и ще ги виждаш на пазара, ще можеш да мелиш храна, да купиш/сложиш обор.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  3. panairi

    panairi Стажант

    Оооо благодаря :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  4. ntodorova66

    ntodorova66 Стажант

    Не мога да отворя статуята за акулите ,бихте ли проверили ID: 3073680.Благодаря !
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въпрос - отворено ли е всичко преди нея? И още - и след рефреш/презареждане на играта пак ли имаш проблем?
    Иначе - търпение, моля, докато админ провери какво се случва.
     
  6. ТИН

    ТИН Обитател

    Акулата риба ли се води ? Не е отразено.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, акулата е от категория Риби.
    Къде не е отразено? Не разбирам какво имаш предвид.
     
  8. ТИН

    ТИН Обитател

    В плевнята.
    Животни от BAHAMARAMA
    Акула-?
     
  9. sco

    sco Знаменитост

    Досега акулата беше клас "риби". Сега изведнъж гледам, че акулата е клас "акули".
    В края на краищата каква значка ще получим при селекцията на акули???
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За риби гарантирано.(И малък шанс за втора от другите две категории.)
    Само предположение изказвам - в това събитие се предава ст-ст от риби и ст-ст от акули и вероятно поради тази причина в момента е така.
    Но акулата е от кат. Риби.

    Още веднъж - само предположение изказвам, че в това събитие се предава ст-ст от риби и ст-ст от акули и вероятно поради тази причина в момента е така.
    Но акулата категорично е от категория Риби.
     
    Последна редакция: 6.2.20
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  11. sco

    sco Знаменитост

    Мдаааааа
     
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Появи се нов куест в читалището ,но не може да се предава не приема стоката какво се случва отново?
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Куестът е този, който трябваше да се появи утре, с новия загадъчен обор.
    А за другото - нямам идея може ли да се предава или не в момента, преди десетина минути можеше xD.

    П.П. Надникнах отново при мен - вече не се вижда куестът. Предполагам, че утре ще ни го върнат и дано и предаденото не се загуби.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и .water. харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря.
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мммм дано не се изгуби даденото, защото предавах и в двете ферми до новото животинче :)

    п.п. Край, видях му сметката на евента. Сдобих се с много добри селекции на акули, пчели, панди, доволна съм :) Отивам да довърша и при гифт ;)
     
    Последна редакция: 6.2.20
    лудакрава1 и ka-linka харесват това.
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    то и аз предадох всичко в куеста, кой да се замисли кога му е деня за пускане....:p:p:p:p
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD не сме мислители, а машинки направо действаме xD

    п.п. и в двете ферми евентът е приключен. Продължавам с акулите, докато ми изядат манджата xD
     
    mimi123123456 харесва това.
  18. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Аз съм пас за това събитие. Отново ми трябват сума ти банани докато стигна да отключа акулите, които по принцип си имах, но ги заключихте и като цяло това не е честно, но както и да е. Здраве да е. Приятна ви игра.
     
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    играй островните куести и ще имаш банани :)

    остана само последната акула от селекциите, ама не ми я дава. И сега какво, да се цупя ли? да викам ли не е честно? xD Харча вече фермеските монети за СХ и упорито продължавам да селектирам. Дано успея да направя всички селекции :inlove::D
     
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  20. v0id

    v0id Прохождащ

    Как да активирам храма на маймуните ? Свети ми в сиво тая акула в разплодника и нищо не мога да направя ... ?