Дискусия: Подводна морска обиколка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.2.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Подводна морска обиколка

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. ANETA

    ANETA Стажант

    Мисля,че съм пас тр то не са ми нужни
     
    iva-nia харесва това.
  3. maik94.

    maik94. Прохождащ

    паааааассссссссссссссс
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Охооо развъждане и ББ супер! Ще се играе, разбира се :D
    сссссс като оная със сцепения език xD
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще го играя, обичам, когато евента завършва за час.
     
    лудакрава1, dedoto, -niksan- и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сготви ли супер манджата? Акулите имат големи усти и огромни търбуси xD
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играя и аз, така и така селектирам, когато има ББ, защото читалището със селекциите ми е доникъде. А и сметнах 4000 наградни точки. Набутала съм се да играя сезона и са ми добре дошли, защото изпълнявам поръчките избирателно, та съм далееееееееееече от 38 ниво.
     
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вайййй кат' тъ гледам, аз дали имам 1-во ниво? o_OxD Щот сезона и поръчките ги отсвирих още преди да се появят, та хич не гледам наградните точки и сезоните ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и ka-linka харесват това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Аз съм на 37 ниво по средата на сезонния и сега ще се наложи и аз да смятам, защото при 4000т повече няма да наливам ресурс
    а за селекцията - непременно играя, нова селекция, след 2-3 дни и нов куест в читалището(със селектирани акули), след още 2-3 дни нова работилница ....та...ще селектирам ...нямам много акули, но мисля, че ще се справя...

    Да, наградните точки са 4000. Супер
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз ще играя. Ще си поселектирам за читалището, а ще има и в куеста какво да предам. А наградните точки добре ще ми дойдат, не играя иначе сезона, ама така ще докопам едно купонче, никога не е излишно, че и този месец не купих техника, карам на запаси купони.
    Няма да бързам да приключвам, ще започна с акулите, ще видя колко значки от другите видове ще пуснат и тогава ще селектирам другото. Време има и бейбибума е дълъг. Лека полека.
    На розовата пещера поне докато правя акулски зъбки ще се радвам.
    Но не съм решила да завърша ли последната задача с фабриката за зъбки или не, по-скоро няма да я завърша, фабрики ще си направя в работилницата.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Имам няколко Бонуса приходи за обори. Искам да ги използвам за предстоящото събитие.

    Да попитам, ако ги взема едновременно... бройката ли се натрупва или времето? Второ, къде се появяваха тези бонуси... в слотовете или над тях... и влияе ли им пинки пая?

    П.П. Искам да ги използвам рационално, ще напълня всички полета... но като ги знам какви подли к***и са БП... няма да мине и ден от селекцията и ще ме "зарадват" с евенче!
     
    Последна редакция: 5.2.20
    .TAINNA. харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами за златен слот са. Ако активираш повече от 1 - удължава се времето. (Но ако имаш токени - в сезонния магазин има за +1 от обори за 1 час, той не е за слот и ако се активира през минутка примерно, се натрупва бройката.)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  13. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Как така през!? Не разбирам... тоест не е ли минута след като са готови или малко преди да са готови. Нали е само час, тоест да спечеля повече трябва следващите обори да са някакви кратковременни и после се продължава само с бонуса. Но това през ме обърква... какво, може да се стопира ли?
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ясно, че ги активираш малко преди обиране.
    Но за да се натрупат бройките, а не времето (говоря за тези от сезонния магазин), трябва да не ги активираш едновременно. Един по един. Активираш първия, минава малко време, активираш втория и т.н.
    А иначе - единият час за нищо не стига, т.е. ползваш ги еднократно, не мислиш какви кокошки би могъл да отгледаш докато изтече бонусът, поне аз не бих си напрягала с това тиквицата. Онзи ден изпуках 4 такива бонуси сутринта, когато всичката гад беше "узряла". И каквото нагуших - нагуших. Важно ми беше да не забравя да ги ползвам преди да е изтекъл сезонът. Успях да не забравя.
    ;)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 3 други харесват това.
  15. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ясно, сега разбрах какво имаш предвид с "през". А иначе за кокошчиците, аз обичам пържено пиле от Кентъки, нищо... ще си напрегна малко тиквата. Или както казва Мечо Грух "Колкото повече, толкова повече..." Ще ги изцедя докрай. После продължавам с бонуса. Благодаря ти за помоща. За бонуса щом е в слот значи пинки действа нали?
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, действа.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и The.Farm харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Мисля, че действието е за 2 часа, ако на някой му се разправя да реди кокошчици или кукувици - става :).
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и The.Farm харесват това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, да, за 2 часа е. (Повече от 1, но пак малко за нещо по-различно от куку и пипи, пардон коко xD.)
     
    .TAINNA., kakata13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Перфектно, таман за кукувици или кокошчици, пък и за кво плащам месечен комбайн, не е проблем с няколко клика ще ги разбутам, обера и поставя други. Добре ще се получи с оранжеви обори.
     
    .TAINNA. и staneli харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Дааааа, денонощно меля, лошото е, че БП не ни радва с прескачане при селекции>:(, навремето какви прескоци имашеxD.
    Посъбрах доста акули, днес съм решила да им видя сметката:pxD.
     
    .TAINNA., лудакрава1, bubolina8 и още 1 човек харесват това.