Дискусия: Подарък и Търговия 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.2.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    От 50 обора Токио нито едно морско прасенце не ми се падна да си имам късмета.
    Търся тритони и розови обори за куче,котка прасе.Ако някой има повече?
    Пишете какво търсите?
     
    лудакрава1 харесва това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    От мен грухчета розови имаш.Кой ти е ника
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Благодаря, ника ми е същият
     
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мятам
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    метнах ти един тритон да се грижиш за него
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. isa_66

    isa_66 Подрастващ автор

    здравей те,,,,търся си морско свинче,охлюви и бръмбар рогач,,,и от новите дървета нямам почти нищо акко някой имав повече да пише на лични и какво иска в замяна ,,,предварително ви благодаря
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имаш поща
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    Здравейте!Търся Яздене на ел. бик, Пропуск и Унищожител на зомбита.
     
  9. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Здравейте фермери, търся петниста върба, пустинна роза и мексикански кипарис пишете на лични. Благодаря на отзовалите се :)
     
  10. niko578

    niko578 Подрастващ автор

    Търся розови работилници както и кестенов фермер и паяк, може и някое хари или ново дръвче, имам кестенова сърна и таралеж, много розови обори, много дървета както и необикновени обори
     
  11. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Все още търся "странна наука":sleepy:
     
  12. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Търся жаба спасител и любовна песен на омарите..
    Предлагам - розов Вранарник, розов обор за мечки, розови панди, обор за морски свинчета, фабрика за сейфове, кошара за тритони, гнездо за дроздове и носорози.. :)
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    С това, което предлагаш ще те зарина, но ако имаш немъртво съкровище 6 броя ще ти дам жаба спасител 6 броя......П.С- Дори само 5 ми трябват.
     
    Последна редакция: 17.11.18
    Пума~` харесва това.
  14. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    толкова са ми възможностите :(
    нямам от това, но и 5 броя са ми много :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Реално погледнато е едно и също като бройки, но зада запълня пълнолунното, ми трябват още 5 от малката цъкалка, немъртво съкровище така, че ако някой има и я разменя нека ми пише, ще дам по 2 цъкалки нека да поспя за нея или по 1 жаба спасител, или 1 кестеноф фермер за 5 цъкалки от това немъртво съкровище. Ако има желаещи може да ми пишат, но след 12 часа днес, може и друго да предложа, чакам оферти :D
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като бройка може да е същото, но като стойност определено не е. Трудно ще ти се навие някой на офертата Жаба спасител за Немъртво съкровище, за останалите предложения не знам.
     
    milena7004, .water. и Пума~` харесват това.
  17. esz102

    esz102 Младши експерт

    Добро утро!Снощи се порових и открих една цъкалка'' странна наука''Търсиш ли я още?
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А носорог или тритон равностойни ли са за жаба спасител. Да се поправя, че от тела ми е трудно писането.
     
    Последна редакция: 17.11.18
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пиши му в играта. Още я търси :)
     
    kakata13 харесва това.
  20. nikol1611

    nikol1611 Младши експерт

    здравейте търся две цъкалки голове в мрежата и гледане на мач за да си довърша реда в небесната градина