Дискусия: Подарък § Търговия 2017

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 11.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Както вече написахме, в играта можете да проверите най-точно, кое за какво е разрешено. Други списъци преди началото на събитието няма да пускаме.
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Да благодаря разбрах те следващия път просто да не питам ами да пробвам дали може или не и ще си отговоря сама.Хубав и спорен ден.
     
    лудакрава1 харесва това.
  3. АлБънди

    АлБънди Стажант

    Здравейте, оказа се че имам "Запази датата" от сегашното събитие 2 пъти. Явно не съм внимавала в магазина! Иска ли някой да вземе някоя от другите цъкалки 2 пъти и после да си ги разменим? Моля пишете на лични. ID 37894284.
     
  4. violet2013

    violet2013 Прохождащ

    Здравейте, търся дърво клокочка, шоколадова лоза, бизон, шишарка секвоя и плод акация, имам обори тигър, червена панда, фламинго, пишете на лични
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Абе хора не мога да изпратя шоколадовата лоза ,която съм обещалааааааааа>:(от коя дата е някой знае ли има ли месеците направо много се ядосах обещаното си е обещано >:(
     
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Лоза шоколадова и глициния забранени.също копринено дърво
     
    Последна редакция: 12.5.17
    bubolina8 и .water. харесват това.
  7. pumichka20

    pumichka20 Прохождащ

    и аз обещах, но накрая нищо.
    Лозата е повече от 4 месеца :) И на предния ПиТ беше забранена :)
     
    лудакрава1 и milena7004 харесват това.
  8. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Здравейте!
    Трябва ми "телепортация". Ако някой има за размяна...
     
  9. .water.

    .water. Адмирал

    И клаусената ХХЛ и тя май е забранена опитах не става.
     
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ако някой има едни калинки, които много му пречат, може да свирка.
     
  11. vida_bl

    vida_bl Обитател

    колко да ми пречат
     
    joujoujouj харесва това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Колкото и на мен:pдремят си в менюто храна и вода нещат.
     
  13. vida_bl

    vida_bl Обитател

    трябва да са кацнали вече
     
    AIDA_78 харесва това.
  14. chiken5

    chiken5 Стажант

    Аз имам заек от фин млечен шоколад и заек от натурален шоколад. Ако е някой от тези ми пиши да ти го изпратя!
     
  15. kismit

    kismit Активен автор

    Здравейте! :) Не съм сигурна дали са разрешени, но все пак ще напиша нещата, които ми трябват - дърво смирна, басейн за краб, къщичка за дъждовник, пещера за акула. Както и производствата за скейтборд, ароматна свещ, перо за писане и хамак. Ако някой има за размяна, нека ми пише на ник във фермата слънчево_настроение какво ще иска в замяна :)
     
  16. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Изброи всичко което не е разрешено за размяна:oops:
     
    joujoujouj и .water. харесват това.
  17. milena7004

    milena7004 Експерт

    • Търся харита , розовия плужек. При интерес пишете на лично ,за какво бихте се разделили с тях .Този ПИТ взе да ми става доста тегав. То това забранено, пък онова забранено, защо изобщо го пуснаха не знам ......
     
  18. kismit

    kismit Активен автор

    Благодаря ти, не бях сигурна, затова ги изброих:) Който не чете известията в новините до край, а сравнява какво има и какво няма по това, което се предлага на пазара, пише ей такива съобщения по форумите :) Нищо, следващия път :) Успешна размяна на всички! :)
     
    Последна редакция: 12.5.17
    joujoujouj, dima73 и -dd76- харесват това.
  19. -dd76-

    -dd76- Редовен

    За всички които си търсят розовия плужек-в системата може да си намерите доста изгодно.Вече съм горд собственик на три-срещу елен,кенгуру и розов маймунарник:p
     
    .water. харесва това.
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Само дето системата не е еднаква за всички:)
     
    -helixme4o-, milena7004 и -dd76- харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.