Дискусия: Погрей се на слънце

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 17.7.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Погрей се на слънце

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, тактики и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно плажуване!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред+предмети
    всички награди
    от лентата​
    Цвете-чадър
    15 275​
    17 225​
    Кокосов коктейл
    1 175​
    1 325​
     
    Bamze, .TAINNA., pepa551 и 9 други харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За толкова много растения да бяха сложили и някоя точка от реда. При получаваното от сандъчето защо ли няма и бонус от растения? Ще го започна, ама не ми се секат дървета, колкото изиграя - толкова.
    Ивче, благодаря за сметките! :inlove:
     
    mushnu4ka, milena7004, -mairon и 5 други харесват това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    ще заделя 100 полета и додет откарам 8)цялото събитие под всякаква критика :(
     
    -mairon, ka-linka и kakata13 харесват това.
  5. Играя заради новото сандъче, което ще дава редът и е много добро, наградните точки, сезонните токени и сандъците Пиколо. Бройката на изскачащите не ме притеснява, ще ги събера със зеленчуци. Дори няма да разбутвам цялата дъждовна. ;) Успех на играещите! :) Прохладен остатък от деня! :)
     
    Последна редакция: 17.7.24
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Наче то не бяха , кръпки , то не бяха китки сега кандисаха на дини плажни кофички.Не ме кефят хич.Грозни са.Иначе ще го играя има сандъче,ще ни напълнят със сомнамбули ма квот такова.Пускайте климатиците и хващайте мотикитеxD Успех на всички
    ;)
     
    DILQNADELI, shiky, ZORBA13 и 2 други харесват това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Тъкмо му се чудех дали да го играя и сега разбрах ,че ще се играе на бахамата:oops:така ,че ще го цъкам за Пиколото и купоните макар,че колелото напоследък плевни не дава ами купони...и останалите глупости.Ако някой има нужда да драсне във фермата за бахамаски .
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сутринта разчистих плантацията и дъждовната гора, не ми е проблем възстановяването им. Посях люляков боб с разните му там мармалади, преди малко го обрах с по 20 Хари и даде максимум изскачащи. Още сутринта бях активирала +100% реколта на диамантения слот и +2 растения на златния. Сега с 2 завъртания ще разсея 10-те семена и преди лягане ще съм минала на малки поленца. Утре ще си поиграя с колелото, трябват ми или +100 плевня, или 2 пъти +1 за растения, ако не се паднат ще активирам 1 подаръчен пакет и до обяд със СТ и активирани редове за по-ефективна СТ+самата невинност ще съм отгледала растенията.
    С разхождане на Хари няма да се занимавам. Колкото не ми достигат изскачащи ще ги направя със селектиране вечерта (след като започне ББ), СХ бол, така и така нямам кой знае какво да правя с нея, а и животни ще се намерят, пък ако ми досвидеят, винаги имам предостатъчни риби, които се падат от някакво сандъче. Освен редчето с облачета от наградите за мен интерес представляват сандъците Пиколо и Изобилия от фермерски бонуси II.
    Приятна игра на играещите, а на неиграещите - приятна почивка!
     
    -sheherezada67-, .water., tanyamery и 3 други харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Нчкой би ли ми каззал от къде се започва тая“красота“????Опитах от кулата , кофата, динята и всички останали гадости и не ще>:(
    Намерих го касата с бирата>:( Пак си остава гадост>:(
     
    Последна редакция: 18.7.24
    Кобрелия, dedoto, ka-linka и 2 други харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    От масата с шишета
     
    Последна редакция: 18.7.24
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    151 кръпки - 304 монети. Мислех да не играя, но колелото буквално ме преби - 3 по 100 плевня от малко врътки, това не ми се е случвало за 12-13-14 години игра. Имам още 10 хилки китки, от обяд сея за изскачащи :music:
     
    .TAINNA., bubolina8, Кобрелия и 8 други харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Приключих го... :inlove::inlove::inlove:. Утиваме на релакс с белот;):pxD
     
    Последна редакция: 19.7.24
  13. Целите на 90% са изпълнени. :p Остава ми само да взема сандъците Пиколо.:D Имам още 9300 китки, за да поставя 29 плочки и да направя 74 монети със звезда. xD Време има предостатъчно. ;) Прохладна вечер и спокойна нощ! :)
     
    лудакрава1, -niksan-, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  14. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    Приключих с куеста,успех на играещите
     
    DILQNADELI и червената_шапчица харесват това.
  15. shery_djery

    shery_djery Прохождащ

    не мога да я започна тази игра ... от никъде не тръгва ????
     
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От масата с касата бира:) Търси син правоъгълник, който прилича на масичка с две шишета върху нея.