Дискусия:"Планинско приключение"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 28.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Е мо'е ли такова нещо????? От 12 загадъчни - 4 мишки, кошер жълт, съкровищница жълта, краварник жълт, щъркел, таралеж, жаби, птицечовка и поне червена конюшня. Няма костенурка! :cry:
    Добре, че от 12 дръвчета поне 1 ачачайру за отсрамване ми се падна. :)
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Явно не съм саминка в каръкщината.
    Ама късмет на другите желая!
     
    cecka66, [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    И аз съм без късмет, от оборите нищо свястно, а от бахама най-доброто палма акай ххл.
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На мене ако ми се беше паднала палма акй ххл цях банкет за целия форум да дам.
    П.П. Ако не ти е много ценна пиши ми какво искаш срещу нея.
     
    desi232 харесва това.
  5. sahara83

    sahara83 Познавач

    От оборите -костенурка и киви, което ми е не знам кое по ред и което размених за йерба мате ххл. А от стръкчетата ямайска слива ххл и две огнени дървета ххл ,които са ми ценни т.като ги нямах.
     
  6. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    В тази мисия ми хареса, че цъкалките не са последни и играх избирателно: естествено редичката, купоните, стръкчета и обори. Останалото без да си давам зор. От оборите пак греда добре, че пуснаха ПИТ, но от дърветата се пръкна по един боабаб, амхерстия и ачачайру. Мога спокойно да кажа , че съм доволна :p.
     
  7. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    След като вчера приключих с предаването на всичко за евента, засадих загадъчните обори и дървена и от тя ми се паднаха 2 сини рибарчета, няколко жълти обора, два енота другите все ги имах. От дърветата ми се падна по интересни неща - 1 ачачайру, дървета ХХЛ 5 бразилси орех, шамфъстък, кокосова палма.
     
  8. bim177

    bim177 Редовен

    моля за малко помощ от падащите предмети
     
  9. dnids

    dnids Младши експерт

    моля за малко помощ обувки

    nik dnids
     
  10. kle71985

    kle71985 Активен автор

    моля за малко помощ обувки

    nik kle71985
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    готово
     
  12. bubolina_8

    bubolina_8 Подрастващ автор

    Моля за планински обувки
     
  13. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    моля, който има на сърце да ми прати плат...
     
  14. petia75

    petia75 Прохождащ

    Моля, за малко помощ, не ми достигат обувки
     
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен от дърветата ми се паднаха - карамбола XL;XXL - Личи и кактусов плод и Амхерстия другите 2 не съм ги садил, ще ги запазя за загадъчното стръкче. А аз не си и правих труда за последнат задача. Толкова много кози - нито имам апри д аги купя нитп имамв реме да ги оптглежда. Аз куеста с козето мляко го приклчих а понеже имам огромни козарници и отглежда от 2-=-ата коза на горе за селекция та не ми трябват прости кози.
    От оборите - загадъчни ама вече ги имам - Щъркел, енот и мишки
    Другите 3 не съм ги слагал още; така ви завиждам за тея костенуркйи и кивита и др неща ...
     
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    На мен само ХХЛ дървета ми се паднаха и ни едно ново. От оборите още не съм сложила последните 4, но от първите два ми се паднаха червени обори - кокошарник и козарник. :)

    Тази сутрин ми се паднаха обори за мишки, таралежи, гълъби и синьо рибарче. :D
     
    Последна редакция: 6.10.15
  17. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    благодаря на тези дето ми пратиха подаръци.
    От оборите долу горе бива едно рибарче ми кацна у фермата дето го нямах, червен някакъв, дърветата на бахама после ще ги видя
     
    desi232 харесва това.