Дискусия: Плажен клуб – диви банани

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.3.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Плажен клуб - диви банани 3

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!


    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. monkey100

    monkey100 Стажант

    Минимума селекции е 348. И така 348х2 е равно на 696 СХ. Дано има ден на намаленията.
     
    Последна редакция: 13.3.24
    bomberabg харесва това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако не бъркам, за всички задачи ще са необходими 348 чаша, 17 колекция значки I, 25 колекция значки II. За колекцията значки I и II ще са необходими 170 значка за бозайници, 17 значка за земноводни, 17 значка за риби, 75 значка за птици, 25 значка за влечуги и 25 значка за членестоноги. Плюс 20 безалкохолно, 20 лимонада, 12 портокалов сок. Плюс някакви селектирани.
    Може нещичко да се спести, ако се играе само за редовете, но не съм смятала колко и какво.
     
    shiky, .water., Bamze и 2 други харесват това.
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Е това вече си е живо обирджийство , срама си нямат
     
    shiky харесва това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Декорациите, трите сандъка "Пиколо" и редовете ми харесват. Въпроса е само дали през уикенда да чакаме намаление, но от друга страна хладилниците с безалкохолни трябва да се отключват, защото са ни нужни определени бройки лимонада и т.н.....
     
    .water., [[Fermerkaa]], Bamze и 3 други харесват това.
  6. sco

    sco Знаменитост

    Да се надяваме ли на намаление през уикенда или ...:cry::cry::cry:
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, няма да се наложи да рониш сълзи ;). Само си направи сметката дали ще успееш в оставащото време да обереш достатъчно пъти цветните хладилници. Приятна игра!
     
    tanyamery харесва това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сега чакам тях много кофти стигаш до Рим и......
     
    stanimiriliev, kakata13 и mushnu4ka харесват това.
  9. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря.
    Колкото до хладилниците, съвсем спокойно могат да се правят 4 обирания на ден, така че 3 дни са достатъчни.
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля. Относно обирането - за мен лично не е възможно да обирам 4 пъти. И съм много доволна, че намалиха количествата от 20 на 12 на двете неща и от 12 на 7 на третото, че щеше да ми е много трудно. Но всеки знае себе си.
    Приятна игра!
     
    milena7004, slaveiche, pepa551 и 8 други харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Моля за проверка. Всичко ли съм приключила в стая 1 и стая 2? Толкова е объркано, и с възможно най лошата графика.DILQNADELI ID: 47932786. Някой все пак ще погледне ли?
     
    Последна редакция: 16.3.24
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, да. Приятна вечер!
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря!!!
     
  14. .tsoni.

    .tsoni. Стажант

    Голямо разочарование играх куеста с бананите дадох толкова ресурс и накрая едно голямо нищо
     
  15. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Аз пък селектирах, за да направя яко кеш на пазара :D:D:D Доволно
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.