Дискусия: Пица парти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря чела ко съм чела само аз си знамxDзначи няма да се играе. Мда леко ме привлякоха токените ,но като погледнах горската ми полянка охладнях привличането някак си отлетя.Успех на ентусиастите и Колелото да бъде с вас .
     
    pepa551, dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играч да сложи едно съкровище,всеки ден ще вади повече точки ,колкото този ред ще дава на три ден.
     
    dedoto, -sindi9-, kakata13 и 2 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От януари месец играя без желание, но играя:oops:.
    Евентите са почти мисия невъзможна, наградите не стават за нищо, с една дума: едно знае баба, едно баеxD.
    Ще играя за реда, за другото до където стигна.
    Успех!
     
    cecomania, dedoto, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  4. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    И това ще го пропусна, с тия мижави награди напоследък си оформих добра почивка.
     
    .water., bubolina8, dedoto и 2 други харесват това.
  5. bim177

    bim177 Редовен

    от предишния подобен имам лоши спомени към такъв авент , без мен . успех на който го започне и го играе
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ходенето по мъките започна, господ да ми е на помощ>:(.
    Играта е като охлюв, да не обиждам животинката, по-бавна е от охлюв.
     
    Bamze, dedoto, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пица лесно не се прави затова и не правя xD хайде на парти, да ни е весело xD
     
    .water., cecomania и dedoto харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мизерабала е пълен, играта е тегава и бавна.Ма то вече от Нова Година свикнахме , не се притеснявайте за нас БП xD Иначе пиците каквито си ги стокмиш , такива ще ги ядеш xD Успех на всички играещи и почиващи :)
     
    Bamze, .water., bubolina8 и 4 други харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    234 точки от подарената игра, сега разсявам. Успех на всички!
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  10. cecomania

    cecomania Активен автор

    Обикновенно освен малкото точки,БП даваха и някой сандък и се хващахме на хорото заради него.Сега обаче освен безумните % от неща които едва ли някой поглежда-нищо друго....Че на всичкото отгоре евента е с оценка -от трудно,че до много трудно...Сиреч освен безумно многото игри,ами и точки няма да се печелят как да е...Пълен абсурд.Наистина почнах да се ядосвам на себе си за толковато много безсънни нощи и пропилени часове а и пари за пом.техника.Щото без нея пък не става.Преди години ,когато имаше по 1 евент на месец редовете бяха много малко и всеки си ги обираше на ръка.От няколко години обаче БП предприе тактика-всяка седмица евент.Редовете станаха изключително много и невъзможно да се обират на ръка.Не ми тежи ръчното обиране на някое поле,но е адски тегаво обирането на редовете.Та по този начин ни принудиха да си закупуваме пом.техника.Но смятам,че здравия разум ще наделее над привързаноста ми към играта и в най скоро време ще я зарежа....
     
    Последна редакция: 9.6.21
    bubolina8, SKATAVKATA, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  11. DAN63

    DAN63 Обитател

    Поиграх си да посмятам какво губя , ако играя евента и какво се получи:
    Трябваше да махна секвоите и 300 малки полета с клопки и немъртви , дърветата няма да смятам , само цъкалките , та :
    на ниво 244 от едно поле получавам 244*100=24 400 точки от едно поле , 24 400*300= 7 320 000 точки от всички полета!
    7 320 000 * 6 от изпуснатите бонуси =43 920 000...хм...а средно на ден получавам от малко поленце , например от 1 немъртво 1 125 000 точки *300 полета = 337 000 000 губя на ден !!!! Сметката не се връзва , печеля 43 милиона , а губя 337 , та няма смисъл да се играе , почивка :):):)
     
    kakata13, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Даже много си отделил време, да смяташ,дори това не заслужава тази задача.
     
    kakata13, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    След повече от половин година 8)>:(:wuerg:лъжи и подобна Пунта Мара играта става зсе по отвратителна - дори неща които уж бяха оправени, след много протести - то днес си играх 1 ч. за да обирам разни изобилия, сандъци и т.п. БП не Ви ли е срам, няма ли "Магнитски"и за Вас ? Ами Вие сте просго казано рецидивисти !!! Сменете си к. сървари, премахнете хилядите неактивни акаунти и т.н. Искаше ми се да ви бугна едно рамо, но не ки заслужава ! И да не забравите да ми изтриете поста и да го пратите там където никой от Вас, оснен ние не го чете....срам !!!
     
    bubolina8, .water., dedoto и 4 други харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Ама може ли, моля ви се, да сложат като награда при изиграни 15 игри +2 бр зърнени храни за основната ферма /бонуса се активира веднага/, при положение, че там трябва да се сади растението на събитието и тоя бонус просто си отива на кино. Търся логика, но не намирам.... Съвсем взеха да се подиграват с нас. Хванах се на хорото вече, ще видим докъде ще го изтропам, че по груби сметки за вземане на всичко трябва да се изиграят към 110 игри при среден резултат 200 точки.....
     
    mimi123123456, .TAINNA., kakata13 и 4 други харесват това.
  15. bilq76

    bilq76 Познавач

    Ако заложим средно 200 точки от игра / от 2 игри толкова ми се вързаха /за да се завърши ще са необходими 31900 р-я от основното и 14850 от горската, което без екстри няма как да стане.Колелото днес ме мразиo_O, то май винаги ме мрази не преброих колко жълти обора уцелих:mad:. Та с две думи ентусиазма ми се изпари. Утре си подреждам полетата с цъкалките и това безумие отива в историята, а като гледам на къде отиват нещата май и фермата ще отиде в историята!
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и 4 други харесват това.
  16. cecomania

    cecomania Активен автор

    Ако са ти верни сметките(не съм си правил труда да смятам,щото този евент не си заслужава),то значи че ни трябват поне 50 обиранки.....Директно го приключвам.....
     
    .TAINNA., dedoto и -sindi9- харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз най големия колекционер, на редове който се отказа ,да играе тази задача, дори и за реда.xDxD
    Трябва много сериозно да се замислят,защото нито реда струва нито наградите.:cry::cry:
    Дори не си направих труда и да започна задачата:p:p
     
    .TAINNA., kakata13, cecomania и още 1 човек харесват това.
  18. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    заболяването ти е много сериозно.то така започва-първо един куест после няколко после и самата игра.говоря от личен опит.трябва да го преодолееш.още е в начален стадий.приятна игра.
     
    bubolina8 харесва това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    План минумум е изпълнен, но и най-вече заради самото играене ;).
    [​IMG]
    И нямам притеснения, че няма да стигна до двата сандъка Пиколо.
    Използвани вчера супер тор разумно количество набрано собственоръчно, +200 реколта и +2 растения от лобимите ми сандъчета с бонуси, от колелото +100% реколта хванати с 13 билета при определени за извъртане 15, и 1 обиране на подаръчен пакет. Днес бонусите от сандъчетата още текат, но повече супер тор не се полага, а и не е необходимо.
     
    Кобрелия, Bamze и choko_59 харесват това.
  20. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    [​IMG]
     
    staneli, milena7004, buba62 и 6 други харесват това.