Дискусия: Пица парти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пица парти

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Каква хубава почивка се заформи.... Много благодаря, имах нужда.
    Успех на всички, които ще се борят с това чудо :p
     
    -dd76-, koteto9, ПЕПЕЛЯШКА и 8 други харесват това.
  3. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Явно ще се почива - хич не ми се разбутва горската поляна, а и всичко е така овъртяно:wuerg:>:(, че на Пенчо не му се чете8), ама хич...:p
     
    ПЕПЕЛЯШКА, nefertiti, dedoto и 4 други харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Най после почивка :D
     
    koteto9, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 5 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    А аз ще играя, вече с леко неудоволствие преместих секвоите и другото от горската на пустото, но ги преместих.
    Целта ми е редчето, а оттам насетне каквото успея.
    Правенет на пици е като боядисването на яця преди време, не ми е сложно или неприятно.
    Успех на играещите и приятна почивка на неиграещите!
     
    [[Fermerkaa]], FrozenKiss и kakata13 харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Ще играя само на основното поле колкото толкова хич няма да си разбутвам горската поляна за % китки на 3 дена айде няма нужда.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, FrozenKiss и 4 други харесват това.
  7. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Само на едното поле няма как да стане. Този път растенията са разделени по двете полета
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  8. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Доста тъпо измислено,сеене и изска4ащи от фермата,а реда е за бахама .Все така да ги измислят и ще има по4ивка :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., dedoto и 7 други харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Нещо не ми стана ясно греблото за пица как ще участва? Няма го в мелницата за производство на топла пица. o_O

    П.п. Пенчо пак чел недочел - открих го - греблото ще служи за подмяна на карта в мини играта - като копчето при кръпките. Ясно !!!:p

    И така сметалото показва, ако няма грешка :
    14 210 - чудесни домати;
    6 615 - моцарела;
    1 960 - пшеница.
    Това ще трябва за 49 топли пици.

    П.п. И аз съм в отбора на почиващите, видя ми се малко вероятно да стигна до последната фигурка за реда - тази, която е срещу точки от изиграните игри, и се отказах. Иначе мини-играта ми допада, но копането само заради мини-играта ще ми дойде в повече. И реда не ме поблазни! Затова - почивка!
     
    Последна редакция: 11.6.21
  10. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    ЪПсурд! Не е лъжица за мойта уста, та ще събирам за сезона и за читалището. И ще си почивам :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., .TAINNA. и 4 други харесват това.
  11. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    няма да го играя.категорично.как ще си разбутвам горската поляна.легнах та поспах два часа за нощната смяна.станах пък взех че махнах всичко и го преместих на пустото поле.посях дългорастящите.какво да се прави. щях да се чудя какво да правя една седмица.успех на всички ентусиасти.
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Най-сетне дълго мечтаната почивка. Поднесена на тепсия, като пица. Пица не ям, партито ще го правя другаде, може и на Малдивите :D ;)
     
    terazinni, ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 5 други харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От кога чакам тази почивка и аз;):)
    Колко пъти да пиша,тези проценти ги пускайте за всичко,скоро имаше за обори и производства проценти.
    Вземете един човек ,без никакво образование по игри,да ви дава идеите:p
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и 4 други харесват това.
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    Почивка......горската няа да не разбутам ;)освен ако не добавят нещо и за основната и реда да е 11 или 23 часов :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, .water. и 3 други харесват това.
  15. DAN63

    DAN63 Обитател

    След малко четене на наградите се замислям дали да не играя , има цели 4 (четири) токена и не ми се изпускат , това са си 600% както и да го погледнеш!!! От друга страна трябва да махна секвоите и цъкалките....неприятно ... А реда не ме блазни , цветя си имам , бахамата е на ниво 600и не мърда нагоре , а за 500 000 точки на 3 дена даже не си струваше да пиша , хи xDхиxDхиxD
     
    dedoto, sm0uk3r71, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    След всяка задача като прочетем какви скапани награди дават,оплакваме се само 20 или 30 човека.Нека да се оплачат 1000 човека ,да видите как ще сменят политиката за наградите който трябва да дават.
     
    Bamze, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  17. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    И аз ще почивам!!! Не ми се разбутва горската поляна!
    Успех на играещите и приятна почивка на другите!!!
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, .water. и 3 други харесват това.
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Вярваш си , че някой ще ни прочете нас точно 20,30-1000 човека от БегетоxDxDxD
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Надеждите умират последни;);)
     
    kakata13 и лудакрава1 харесват това.
  20. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Ако играя, не че няма да се справя, но след перлите имам фобия към случайния принцип :eek: