Дискусия: Пекарната на любовта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.2.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    чийзкейк черешов ако не се лъжа
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, удължава се времето. Приятна вечер!
    Привет,
    Точки за ниво за занаята - от производство на продукти в пекарната. А също с този бутон [​IMG] можеш да изпапкваш
    до 5 продукта дневно заради точките от тях. В темата за пекарната се вижда кой продукт колко точки за ниво дава.
    Според мен карамелените тортички и шоколадовите кроасани са с най-много точки за ниво в занаята.
    Хубава вечер!
     
    fermer4o888 и tanyamery харесват това.
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Благодаря, Муши
     
    mushnu4ka харесва това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Жалко! Защо ли си помислих, че БП ни предоставя рецепта за своего рода баха Хари? От много години не сме имали нови рецепти и обратният вариант щеше да е супер!
     
  5. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    Следващият път от това събитие ще го подминавам без да поглеждам какви хубави бонуси и подаръци се ръсят от него.
     
    shiky и .didi2002. харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Току-що обрах пустото и от него излезе бадемово мляко, що за нововъведение е това?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, поради отзивите на играчите от днес следобед е добавено изскачането му от пустото поле. Хубава вечер!
     
    denislav4o216, ka-linka и mimi123123456 харесват това.
  8. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Супер. Малко късно, но все пак....По-добре да бяха намалили изискващите бройки.
     
    fermer4o888 и .didi2002. харесват това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    Като завършим събитието може ли да играем за още монетки или не?
     
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Дa
     
    .water. харесва това.
  11. .water.

    .water. Обсебен

    Благодаря.
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .water. харесва това.
  13. .water.

    .water. Обсебен

    О супер благодаря.Благодаря и на тези,които споделиха за начина на игра със снимка на телефона стават без грешка.Ще поиграя да обера в магазина каквото ми харесва .Успех на всички.
     
    SULIO_PULIO1972, fermer4o888 и mushnu4ka харесват това.
  14. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    Здравейте,снощи половин час преди да свърши събитието играта изключи.Няколко пъти рестартирах,но не ставаше.Трябваха ми 3-4 игри да взема редчето,имах ресурсите,но не можах да вляза.Моля за проверка Играч: -sheherezada67- ID: 32080446
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    След полунощ имаше проблем с играта. Засега информацията е, че се планира пускане на скрипт за дневния подарък от Рошко, на скрипт за календара за св. Валентин, също така вероятно за 1 ден ще бъде пуснато отново събитието "Пекарната на любовта", ако бъде технически възможно.
    Хубав ден!
     
    fermer4o888 харесва това.
  16. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    ох,дано да я пуснат за 1 ден,че да си взема редчето,благодаря ти Муши,спорна игра
     
    mushnu4ka и fermer4o888 харесват това.
  17. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Аз вчера се набутах с 50 лг да си взема останалите изскачащи за редчето, кой да очаква че днес пак ще го пуснат... xD:p приятна игра фермери...
     
    tanyamery харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, похарчил си ЛГ-те преди края на събитието. А го пуснаха отново защото играта падна около 40 минути преди края на събитието и имаше играчи, незавършили го поради тази причина. Приятна игра!
     
    nasko9898 харесва това.
  19. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    много се радвам,че го пуснаха,че и аз похарчих ЛГ и не успях да взема редчето,успех на всички

    успях,ура,приключих успешно с пекарната
     
    Последно редактирано от модератора: 17.2.24
    .TAINNA. харесва това.
  20. fermeraani

    fermeraani Стажант

    моля за проверка на рецептата за розовия пай ми пишеше разпродадено а аз я нямам благодаря предварително ID42652579
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.