Дискусия: Пекарната на любовта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.2.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    какви са тия изкачащи толкова бройки и то само от едно поле >:(
     
  2. ntodorova66

    ntodorova66 Стажант

    И аз снимам ,но не винаги ги различавам. Бях притеснена,че не мога да се справям,но сега съм по-спокойна ,щом и други споделят подобен проблем. Сега използваме телефони да снимаме,за да пиключим играта.Какво ли ни очаква в бъдеще?
     
    fiorenti, -iliana7- и tanyamery харесват това.
  3. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Да се оплача и аз. Не стига, че цветовете са близки, но и детайлите не се виждат. Ще пробвам да увелича размера, надявам се да е по-добре.
    Освен това, играта се играе не само от млади и здрави хора, но и от по-възрастни и болни. Тези мини игри за време, не са забавление за нас, а наказание.
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Вие как се справяте с изскачащите? При мен положението е много зле, май ще ми се наложи да се "забавлявам" с моментното поникване.
    Днес много се старах и от 130 парти билета, едвам ми се падна, два път +1 бр. за шест часа, не мога да реша дали да се смятам за късметлийка или да плача.
     
    Последна редакция: 10.2.24
    iva-nia харесва това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Това не може да се играе>:(, как може да сложат толкова гадни картинки, нищо не мога да различа снимам със телефона и пак правя грешки, БП за пореден път се гаврят със играчите
     
    fares77, SULIO_PULIO1972, iva-nia и 3 други харесват това.
  6. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Пробвай да увеличиш мащаба,аз така се справям.След около половин час се надявам да съм взела вече реда.За сега ме спират само изскачащите.Успех.
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ужасен ужас,тези хора си играят с търпението ни.>:(
    Кошничките са прекрасни,но трудни за подреждане,стари сме за експериментите на БП.:mad:
    Младите работят.:mad:
     
    shiky и dedoto харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Само при мен ли е така....току що обрах и с 11 Харита от малки полета ми даде само 50 бр. бадемово мляко...
     
    Последна редакция: 10.2.24
  9. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    Не е само при теб ,уви .
     
    shiky харесва това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    поредната издънка на БП :(давай да го пльосним събитието нищо че не става :wuerg:колелото като всеки път нищо не пуска >:(колкото и да не ми се иска май ще и гледам на боб на фермата 8)сутринта 25 минути логване през Мозила :mad:вече мисля че не си струва тормоза 8)
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Така играя аз:
    [​IMG]
    Екранът ми е около две педи широк, т.е. по една педя за ферма и пайнт.
    Засега сбъркани веднъж.
    За игра с телефон нямам очи.
    Успешна игра на всички!
     
    SULIO_PULIO1972, [[Fermerkaa]], emcho67 и 3 други харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    С 200 MP съм и греша, *** гаврата.
     
    Последно редактирано от модератора: 10.2.24
    fares77, kakata13 и червената_шапчица харесват това.
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    И със увеличение пак е същата работа, просто графиката е отврат, предишните игри със торти нямат нищо общо със сегашната гадост
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, iva-nia и 4 други харесват това.
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ще се съглася с теб. За пръв път имам толкова много сгрешени игри. Украсата в повечето случай я избирах на късмет. И увеличаването на мащаба не помогна.
     
    [[Fermerkaa]], iva-nia, shiky и още 1 човек харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Изиграх на 3 сателитки,стигнах до извод.Не гледайте цветове,гледайте фигурите и украсите.На трито сателитки ,снимка с телефон нямаше грешка.Не съм почнал в моята ферма още чакам да свърши мелницата,да е зареда за събитието да мели.
     
    [[Fermerkaa]] и лудакрава1 харесват това.
  16. Mermaid

    Mermaid Обитател

    При мен още вчера 4 браузъра блокираха играта,остана само клиента активен, направих по интуиция около 27000 растения , а днес за първи път от 3 години използвах моментното. Сутринта приключих всичко с доста грешки ,по- скоро определях интуитивно
    цветовете, аз работя със запис на първа буква на цвят върху лист .Ноо... този път грешките дойдоха от колебанието ми кой е точно втория цвят. Завърших с остатък 18 китки ,добре че нямаше поне продължения:)
     
    ..koni.., -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Правиш снимка от близко само на тортите, след това като изиграх 5-6 игри вече запомних кое къде се намира.
     
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ура, най накрая се сдобих с рецептата за "Най-розовият пай". Новата рецепта за "Чашка с фъстъчено масло" според мен е супер, но искам да зная, дали при активирането на 10 чашки например се сумират процентите или се удължава само времето ?
     
    лудакрава1 и milena7004 харесват това.
  19. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Най-сетне и аз успях да се обзаведа с рецептата за "Най-розовият пай",много съм доволна,и да не взема друго пак съм доволна!!
     
    .water., лудакрава1, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  20. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    какво се хапваше за вдигане на ниво на пекаря
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.